Як правильно познайомити нового коханого зі своєю дитиною: корисні поради

На жаль, ніхто не може дати гарантії, що навіть найщасливіша родина зможе зберегти відносини надовго. Попри наявність дітей, пара може прийняти рішення про те, що кожному краще йти своїм шляхом. У якийсь момент настає час знайомити дитину зі своєю новою другою половинкою, найчастіше це роблять мами, оскільки у більшості випадків після розлучення дитина залишається з матір'ю і гарні відносини з її новим вибором є запорукою гармонійного співіснування під одним дахом. Тоді як саме зробити першу зустріч менш травмуючою для дитини і м'яко підготувати її до того, що мама тепер не самотня? Ми розібралися у цьому питанні, інформує Ukr.Media.

Не кожен чоловік гідний знайомства з дитиною

Знайти свою людину не завжди просто, часом доводиться "пройти" через кілька варіантів, поки ви, нарешті, не скажете собі: "Ось він!" Щойно ви це зрозуміли, прийшов час знайомити коханого з дитиною. Найжахливіше, що ви можете зробити, це знайомити дитину з кожним своїм чоловіком: діти дуже швидко звикають до людей, а тому коли ваш черговий чоловік припинить приходити до вас додому, дитина дивуватиметься, куди він міг зникнути, адже вони так добре спілкувалися. Не варто настільки легковажно ставитися до почуттів малюка. Краще влаштовувати зустріч тільки тоді, коли ви будете впевнені, що збираєтеся будувати з цим чоловіком тривалі відносини.

Попередьте дитину заздалегідь

Повірте, ваша дитина буде здивована раптовою появою чоловіка у будинку, а тому постарайтеся хоча б за кілька днів попередити дитину про те, що у вас будуть гості. Не кажіть, що до вас прийде "новий тато", ні, скажіть, що це важлива для вас людина. Також не варто заздалегідь попереджати дитину про те, щоб вона не хуліганила і поводилася пристойно — ви влаштовуєте не оглядини, а знайомите двох найважливіших для вас людей. Коли ви будете жити усі разом, дитині буде важко завжди поводитись пристойно, ваш чоловік має бути до цього готовим і краще, якщо він заздалегідь побачить, яка обстановка на нього чекає, і тверезо оцінить свої сили.

Не приводьте чоловіка відразу додому

Для першої зустрічі найкраще підібрати затишне кафе або сходити усім разом на захід, що передбачає різні активності, щоб ваша дитина і чоловік змогли увійти у контакт. Відмінним вибором стане майстер-клас або будь-які рухливі ігри, де вашим дорогим людям доведеться об'єднатися у команду. Перед походом заздалегідь поцікавтеся, куди хоче сходити ваша дитина і чи згоден з її вибором чоловік.

Діти чудово зчитують ваш настрій

Звичайно, у такій ситуації як перше знайомство ви самі будете неймовірно переживати, проте пам'ятайте, що дитина у будь-якому віці чудово бачить вашу реакцію і забирає вашу тривогу на себе. Через вік їй буде важко зрозуміти, чим викликане таке хвилювання, але, швидше за все, поєднає його з появою нової людини у цей день. Адже вам не потрібно, щоб ваш малюк асоціював вашого чоловіка з чимось негативним? Тому постарайтеся опанувати себе і не давайте волю бурхливим емоціям, тоді все мине просто чудово.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *