З токсичними людьми неможливо мати здорові відносини, змиріться з цим

Часто в ділових і особистих стосунках в оточення потрапляють шкідливі, отруйні люди, які, забираючи нашу енергію, у відповідь нічого доброго не приносять — тільки негативні емоції, інформує Ukr.Media.

Існує кілька ступенів токсичності. На слабкі прояви десь можна закрити очі. Адже ідеальних людей не існує. Але змінити людину з високим рівнем токсичності практично неможливо. Куди правильніше з легким серцем впевнено видаляти зі свого життя таких людей, припиняючи всякі переговори та відносини з ними.

Токсичні люди зовсім не вміють просити вибачення

Точніше, вони або взагалі ніколи не вибачаються і не визнають свої помилки, або вибачаються дуже неохоче, тільки коли їх ґрунтовно притискають до стінки та виводять на чисту воду.

Вони вибудовують стосунки з оточуючими таким чином, що інші відчувають себе постійно винними. Отруйні люди підштовхують всіх навколо до вибачень і виправдань. При цьому в більшості випадків насправді не існує будь-яких розумних причин виправдовуватися або вибачатися.

Токсична людина змушує навколишніх чекати. Постійно. Чекати, коли вона запізнюється або змінює плани, коли виконує свої обов'язки або свою роботу. Ми можемо цілу вічність прочекати її рішення, відповіді чи будь-якої іншої дії — і так і не дочекатися.

Отруйна людина не цінує те, що належить іншим людям

Ось візьме щось у борг і не віддасть. І мова не лише про гроші — зарядка від мобільного телефону або пальто, книга або флакон духів.

Токсичні люди звикли знецінювати оточуючих: думки, дії, духовні та матеріальні цінності. Все наше найдорожче може бути названо поганим, неякісним, дешевим, старим, марним і т. д.

З токсичними людьми неможливо поговорити по душах або спробувати з'ясувати стосунки: вони все вивернуть так, що ви самі будете винні, — наприклад, звинуватять співрозмовника в тому, що він драматизує на порожньому місці. І якщо такі токсичні люди кривдять нас словом чи ділом, ми не розуміємо як їм про це сказати, щоб не стало ще гірше.

З токсичними людьми неможливо мати здорові відносини, як би ми не намагалися згладити кути або виправити ситуацію. Ми все одно будемо відчувати, що дуже багато сил віддаємо в ці відносини, але нічого від них не отримуємо. Це відносини, від яких ми не отримуємо емоційної віддачі, відносини, які нас вимотують або роблять нещасними.

Єдиний спосіб справитися з отруйною особистістю — це стати недоступними для її отрути. Не намагайтеся змінити токсичних людей — просто ідіть!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *