Сильно ризикуєте своїм здоров’ям: відмовтеся від придбання цих продуктів без упаковки

Коли ми робимо покупки, завжди прагнемо обирати якісні та свіжі продукти. На жаль, деякі з них продаються без упаковки. Купуючи такі продукти, як хліб, сир, рибу, горіхи або солодощі, слід бути гранично уважними, інформує Ukr.Media.

Тільки в упаковці

Хліб — основний харчовий продукт в сім'ях, і якщо ви помічали, то він часто продається без упаковки. Тобто на нього можуть впливати, а ви навіть не дізнаєтеся цього. Наявність шкідливих мікроорганізмів на буханці білого хліба — цілком імовірний сценарій. Намагайтеся купувати його виключно в упакованому вигляді.

Сир і риба відносяться до свіжої та переробленої їжі, а тому висувають високі вимоги до збереження і якості. Без упаковки сир і риба змішуються зі сторонніми запахами і так само обмінюються бактеріями. Мало того що продукція набуває неприємного запаху, так і смакова цінність втрачається, розповіли товарознавці.

Обережніше з горіхами

Горіхи також не рекомендується купувати без упаковки. Горіхи у відкритому вигляді можуть піддаватися окисленню. Після цього вони не просто втрачають смак, а зовсім стають гіркими. Крім того, без упаковки горіхи можуть стати мішенню для комах і гризунів.

Цукерки та печиво теж продають без упаковки, хоча таких випадків стає все менше. Під час транспортування вони піддаються впливу і виглядають у магазинах найчастіше не найкращим чином.

А ще в такому вигляді вони небезпечні для здоров'я, оскільки щомиті збирають на собі пил, який потім не змиєш, як це можна зробити з фруктами.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *