Чи можна спати в бюстгальтері: відповідь лікарів

Багатьох жінок хвилює питання, чи безпечно для їх здоров'я спати в бюстгальтері? Хтось боїться, що це може викликати рак, а інші вважають цю звичку корисною, оскільки вона запобігає обвисанню грудей. Але що про це говорять медики?

Багато жінок звикли на ніч знімати бюстгальтер, оскільки так відчувають себе більш комфортно. Хтось навіть робить це, як тільки переступає поріг свого будинку. Але деякі не зможуть заснути без цього елементу жіночої білизни. Проте, певна категорія жінок намагається скоротити час носіння бюстгальтера, оскільки вважає, що це є великою загрозою здоров'ю. Однак на сьогодні не існує жодного з наукових досліджень, чиї результати показали, що сон в ліфчику може спровокувати небезпечні захворювання, у тому числі рак молочних залоз. При цьому бюстгальтер, як і інший одяг, в якому ви спите, не повинен бути тугий і тиснути, оскільки ви будете відчувати почуття дискомфорту, а на шкірі з'явиться роздратування, інформує Ukr.Media.

Якщо говорити про обвисання грудей, то тут, важливо розуміти, що зміна їх форми є природним процесом, викликаним старінням всього організму. Зв'язки Купера, які з'єднують молочні залози з глибокими шарами шкіри, з часом розтягуються, тому груди стають не такими підтягнутими як раніше. На швидкість подібного процесу впливає розмір грудей, генетичні особливості, спосіб життя, який веде жінка, і вагітність. Бюстгальтер, який ви носите вдень і вночі, ніяк не вплине на ситуацію.

Таким чином, на цей час немає ніяких медичних показань, які б забороняли жінкам лягати спати в ліфчику. Все залежить від ваших особистих переваг і комфорту. Однак слід зауважити, що сон в бюстгальтері буде корисний жінкам з великим розміром грудей, бо він обмежує рух грудей, що провокує хворобливі відчуття і безсоння. При цьому ліфчик повинен бути максимально простим, зробленим з бавовняної тканини.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *