Чим змастити замок дверей, щоб не заїдав: простий спосіб

Якщо замок заїдає, це досить серйозна проблема. Де б це не відбувалося: у вхідних дверях, у міжкімнатних чи автомобіля. Проблему треба вирішувати негайно. Адже одного чудового дня велика ймовірність, що ви його і зовсім не зможете відкрити. Тоді коритимете себе за те, що вчасно не змастили замок. А зробити це можна дуже просто. Головне було б бажання. А що застосувати як мастило в домашніх умовах ми вам зараз підкажемо, інформує Ukr.Media.

Чим змастити дверний замок вхідних дверей

Шмаровидлом або мастилом, скажете ви. І будете праві, якщо, звичайно, змащувати замок ви не зібралися олією. Але якщо мастила немає під рукою, тоді що? Да нічого. Проблема цілком вирішувана. Нам на допомогу прийде простий олівець.

Що і як робити?

Беремо гострий ніж та цим ножем акуратно підточуємо грифель простого олівця, попередньо підклавши під нього аркуш паперу. У результаті ви отримаєте графітовий порошок, який допоможе нам змастити замок.

Для цього порошок потрібно відправити всередину личинки дверного замка. У цьому нам допоможе паперова трубочка.

Згортаємо невеликий аркуш паперу лійкою таким чином, щоб на кінці цієї лійки утворився тонкий отвір. Цей отвір направляємо всередину личинки дверного замка і через лійку засипаємо в нього графітовий порошок.

Тепер залишилося лише кілька разів провернути ключ у замковій свердловині, щоб механізм замку повністю змастився графітовим пилом.

Чому цей спосіб працює?

Графітове мастило вважається одним із найефективніших для змащування подібних механізмів. Якщо такого мастила у вас під рукою немає, то його цілком успішно може замінити порошок із грифеля простого олівця.

Саме це ми з вами і зробили. Тепер ваш замок не буде заїдати і працюватиме набагато стабільніше.

Джерело: ukr.media

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *