Дурні міфи про прання, які здатні зламати вашу пральну машину

Часто домогосподарки винаходять різні методи, щоб прання було кращим і якіснішим. Однак далеко не всі вони корисні, а деякі й зовсім можуть вивести пральну машину з ладу назавжди, інформує Ukr.Media.

Одним із головних міфів є додавання чорної кави для освіження кольору в темних речей. Деякі рекомендують додавати чашку напою під час полоскання, але від цього зовсім немає толку.

Колір може додатися, тільки якщо влити в машинку кілька літрів еспресо і прати не менше пів години. Тільки ось тоді всі фільтри у техніки заб'ються через мелену каву, і ремонт влетить у копієчку.

Деякі господині перед пранням намагаються видалити чорнильні плями лаком для волосся. Це працює, але якщо в складі лаку є спирт.

Тільки ось за такого підходу легко можна залишити плями на одязі, які вже нічим не прибрати. А якщо таку річ покласти в машинку до решти, зіпсувати можна їх усі.

Третім дурним міфом є додавання в машинку більше прального порошку, ніж потрібно. Багато хто вважає, що це нібито краще пере брудну білизну, проте все якраз навпаки.

Порошок створить дуже багато піни, яка зі свого боку погіршує тертя тканини, та ще й одяг і прополіскується погано. У результаті після прання з барабана ви можете дістати погано випрані речі з їдким запахом мийного засобу.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *