Експерти поділилися секретом прання великої ковдри в пральній машині

Віддавати ковдри в пральню може бути дорого і не завжди зручно. Багато господинь турбуються про те, що звичайна пральна машина не впорається з такими об'ємними предметами, і ковдра може не висохнути вчасно, інформує Ukr.Media.

Але існує одне просте вирішення цієї проблеми. Працівники пральні поділилися з нами секретом.

Фахівці підказали, що прання ковдр можна проводити легко і в домашніх умовах, не турбуючись про те, що барабан машини не витримає їхньої ваги або що ковдра не розправляється і не висохне.

Однак тут є одна важлива умова: ковдра має бути не надто важкою, переважно вагою 3-4 кг або менше. Зазвичай виробник вказує цю інформацію на етикетці. Якщо цієї інформації немає, можна самостійно зважити ковдру за допомогою ваг.

Ковдру можна прати як з використанням порошку, так і з гелем для прання. Краще віддати перевагу другому варіанту, оскільки гель краще вимивається з тканин.

Не рекомендується пухові ковдри прати з капсулами, оскільки це може спричинити появу розводів.

Проводити прання потрібно на режимі 90°С, щоб знищити кліщів і бактерії. Однак варто звернути увагу на інформацію на етикетці, оскільки можливо, що ковдру не рекомендується прати за такої високої температури, щоб уникнути її пошкодження. Можна вибрати режим прання за 60 градусів, якщо це зазначено на етикетці.

Після прання в обов'язковому порядку необхідно вибирати режим "полоскання додаткове" і віджимайте на максимальних обертах.

Сушку ковдри рекомендується проводити на 2-х сушарках для білизни, які найкраще розташувати на балконі або на відкритому майданчику з постійною циркуляцією повітря. Це дасть ковдрі швидше висохнути. Звісно, можна також сушити її всередині приміщення, однак при цьому доведеться частіше перевертати ковдру для рівномірного висихання.

Не рекомендується сушити ковдру у вертикальному положенні на мотузках, оскільки вона може не висохнути повністю і набути неприємного запаху. Крім того, пух може зім'ятися, і його буде важко розпушити пізніше.

Через кожні пару годин рекомендується ковдру збивати вибивачкою або чимось іншим. Це допоможе зберегти об'ємність і пухнастість ковдри.

Ковдра має повністю висохнути приблизно за годин 10-12, якщо, звичайно, ви її регулярно збиваєте і розправляєте.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *