Джинси залишаться чистими і в дощ, якщо скористатися порадою від мудрих жінок

Осінні дощі та зимова сльота неабияк скорочують термін служби будь-яких штанів. Кілька попадань під дощ або прогулянка по сніговій каші, що підтанула, — і низ штанів перетворюється на брудну бахрому. Яких тільки засобів не винаходили для захисту цієї частини одягу від негоди: навіть пришивали до низу штанів половинки сталевих застібок-блискавок, інформує Ukr.Media.

Насправді врятувати предмет одягу і продовжити йому життя допоможе хитрість, з якою знайомі досвідчені модниці. Захистити джинси від бруду і позбавити їх від частих прань і передчасного зносу можна за допомогою водовідштовхувального просочення для взуття. Такі аерозолі в безлічі й асортименті продаються у взуттєвих магазинах і у відділах побутової хімії. Треба обприскати низ штанів, і краплі води будуть скочуватися з обробленої поверхні.

Противники використання аерозолів та екоактивісти пропонують також скористатися домашніми засобами, які легко приготувати на будь-якій кухні. Це різні суміші на основі вазеліну, розплавленого воску та інших жировмісних речовин, що мають водовідштовхувальні властивості.

Є і ще простіший спосіб: просто натерти низ джинсів звичайною стеариновою свічкою. Це швидко, недорого, ефективно й абсолютно бюджетно. Досить проробляти це щоразу перед виходом на вулицю, щоб одяг не постраждав у негоду.

Чим би не були оброблені штани, будь-яке прання видалить речовину без сліду. Тканинам усі перераховані засоби зашкодити не можуть, оскільки їхнє головне призначення — делікатний захист шкіри, тканин та інших матеріалів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *