Хочеш схуднути до весни? Вибирай свій фітнес

Хочеш швидко попрощатися з набраними за зиму зайвими кілограмами, зробити талію тоншою, підкачати прес, розбудити себе від зимової сплячки та удосконалити фігуру? Вибирай фітнес-програму під свій настрій і стан тіла.

1. Джогінг (або трекінг)

Суть: це вид оздоровчого бігу, удосконалений аналог так званого бігу підтюпцем. Біг не на швидкість, а на дальність дистанції. Ефективність тренування залежить від кількості здоланих кілометрів. Що довше ти бігтимеш, то швидше танутимуть зайві кілограми. 

Джогінг – це хороший спосіб зміцнити здоров’я, скинути зайву вагу та привести тіло у форму. Зверни увагу, займатися можна на біговій доріжці в спортклубі (трекінг)або на вулиці в парку/на стадіоні (джогінг). При виборі останнього варіанта оздоровчий ефект спостерігається не лише на тілі, а й на бюджеті.

Кому підходить: усім, хто хоче зігнати зимовий жирок, знизити рівень холестерину та цукру в крові, поліпшити обмін речовин, підвищити імунітет, позбутися безсоння, а також зміцнити дихальну та серцево-судинну системи.

2. Степ-аеробіка

Суть: це доволі динамічне тренування, спрямоване на швидке зниження ваги, зменшення жирового прошарку в організмі та покращення роботи серця та системи дихання. Під час заняття аеробні вправи виконуються під музику на степ-платформі (є кілька рівнів складності, залежно від рівня підготовки).

Кому підходить: усім, хто хоче швидко знизити вагу, без нарощування об’ємів, підвищити витривалість організму, поліпшити координацію, накачати прес, зміцнити м’язи нижнього пояса та підвищити активність.

Тривалість заняття: 60 хв.
Середня вартість у столиці: 35-50 грн.

3. Тайбо

Суть: це фітнес-програма високої інтенсивності, що містить у собі мікс динамічних рухів – бокс, аеробіка, карате, таеквондо тощо. Тренування допомагає зняти стрес, збадьоритися та зарядитися енергією.

Кому підходить: усім, хто хоче зробити тіло міцним і гарним. Тайбо тренує серцево-судинну систему, перетворює  жирові запаси на талії, стегнах і сідницях на пружні м’язи. Особливо корисно тим, хто хоче опанувати елементи самооборони.

Тривалість заняття: 45-60 хв.
Середня вартість у столиці: 45 грн

4. Аквааеробіка

Суть: під час тренування працює вся мускулатура тіла. Вправи доволі динамічні та різноманітні, виконуються в басейні під ритмічну музику.

Зверни увагу, водний фітнес не лише зміцнює тіло, але і є одним із найшвидших способів позбутися целюліту та знизити вагу.

Кому підходить: усім, хто хоче стати стрункішою й забути про «апельсинову» шкірку на стегнах і сідницях. А також зміцнити імунітет і оздоровитися.

Як спосіб тримати себе в тонусі та не втратити (відновити) форму, аквааеробіка підходить вагітним жінкам, людям, які страждають ожирінням і серцево-судинними захворюваннями, а також фізично ослабленим і немолодим.

Тривалість заняття: 45 хв.
Середня вартість у столиці: 80 грн

5. Латина й R’n’B

Суть: під час танцювального тренування добре пропрацьовуються м’язи ніг, спини, живота, рук і плечового пояса. Темпераментні латиноамериканські або рухливі клубні формують гарну фігуру, сприятливо впливають на хребет, виправляють поставу, роблячи тіло гнучким і пластичним.

Кому підходить: усім, хто хоче не лише схуднути, а й розбудити в собі жіночність, артистичність і сексуальність.

Тривалість заняття: 60 хв.
Середня вартість у столиці: 35 грн

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *