Цей простий необдуманий крок може зіпсувати вам тісто для випічки

Булочки, пиріжки та пироги — одні з найбажаніших страв на кожному обідньому столі. Тільки от не завжди їх виходить їсти з насолодою. Сім'я може "вертіти носом" від приготованої здоби, порівнюючи її з "черствим сухарем". Як виявилося, деякі інгредієнти, які часто використовують господині, дійсно здатні зіпсувати тісто, через що готову страву буде просто неможливо їсти, інформує Ukr.Media.

Виявляється, занадто велика кількість яєць, використаних у процесі приготування тіста, робить підсумкову здобу несмачною і сухою. Проте раніше вважалося, що яйця, навпаки, здатні зробити випічку красивішою і рум'янішою, і частково це дійсно так. Тільки ось варто мати на увазі, що використовувати треба для подібних цілей тільки жовтки, адже білок під час випікання твердне.

Плюс, негативний вплив на випічку також чинять й інші інгредієнти: маргарин, прострочені дріжджі, надмірна кількість цукру, сухофруктів, горіхів і маку. Усі перелічені "компоненти" позбавляють тісто необхідної еластичності. Саме тому, щоб не зіпсувати булочки, пироги та пиріжки, необхідно знати міру і додавати всі продукти, звіряючись із рецептом. Тільки тоді вдасться зробити все на "п'ять із плюсом", як слід нагодувавши своїх близьких.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *