Як за допомогою марганцівки швидко відбілити потемнілі запрані речі

Кожна господиня знає, що жодна ідеально білосніжна річ не здатна перенести без втрат кілька хороших прань. Згодом з'явиться неприємний сірий відтінок. Повернути правильний колір після такого може бути вкрай важко. Для цього потрібно використовувати відповідний відбілювач, які сьогодні в достатку представлені на ринку. Втім, є можливість повернути білосніжність білизні і народним методом. Зараз з ним і познайомимося, інформує Ukr.Media.

Важливо: описані нижче способи відбілювання і видалення плям можна використовувати тільки 1 раз на 3-4 прання. В іншому разі речі почнуть втрачати міцність.

Марганцівка — вперед

Перманганат калію — це той легкодоступний хімічний склад, який дозволить повернути шкарпеткам, нижній і постільній білизні, а також будь-якому іншому одягу свою первісну білизну. Марганцівка, використана під час прання правильним способом, дозволить позбавити одяг від плям і характерної жовтизни. Для реалізації хитрого методу на практиці знадобиться всього кілька гранул перманганату калію на 10 літрів води.

Використовувати марганцівку потрібно наступним чином. Спочатку в теплій воді проводиться розчинення прального порошку. В окремій склянці паралельно з цією дією проводиться розведення у воді марганцівки. Потрібно зробити так, щоб розчин придбав характерний світло-рожевий колір. Після цього розчин виливається в ємність з водою, туди ж поміщаються всі брудні речі. Там вони знаходяться до тих пір, поки вода не охолоне.

Примітка: варто накрити ємність з білизною кришкою.

Після всього цього залишиться тільки випрати відмочені в марганцівці предмети білизни і гардероба.

Альтернативний метод

Аналогічним чином можна використовувати борну кислоту. Вона найкраще підійде для відбілювання невеликих речей. Даний засіб добрий тим, що виводить навіть застарілі плями. Процедура замочування точно така ж, з тією лише різницею, що на 10 літрів води слід використовувати 10 грамів речовини.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *