5 причин, чому домашні кролики кусають людей

Деколи милі декоративні кролики починають поводитися гірше агресивних хижаків і кусають своїх господарів, хоча по природі ці тварини дуже миролюбні, інформує Ukr.Media.

Але подібну ситуацію можна скорегувати, якщо звернути увагу на деякі моменти.

Ось п'ять причин, чому кролики стають агресивними:

1. Поганий досвід спілкування з минулим господарем. Ймовірно, з кроликом раніше не дуже добре обходилися, тому він перестав довіряти людям. Для усунення цієї причини потрібно чимало терпіння і часу.

2. Крихітна територія, на якій живе тваринка. Кролик змушений захищати свою територію, особливо це властиво самцям, оскільки у них це відбувається на рівні інстинктів. Дана проблема відразу вирішиться, якщо купити більш простору клітку.

3. Іноді кроликам може не подобатися запах господаря. В даному випадку потрібно змінити парфум, а краще взагалі не використовувати ароматичні засоби перед спілкуванням з кроликом, оскільки всі тварини не переносять різких запахів.

4. Порушений зір домашнього улюбленця. Кролик може плутати господаря з чимось небезпечним і тому кусатися. Усунути таку поведінку можна за допомогою звичайної ніжності і акуратності з кроликом. Щоб погладити тварину, руку до нього потрібно протягувати обережно, без різких рухів, у цьому випадку кролик встигне її обнюхати і зрозуміти, що вона не представляє загрози.

5. Якщо перед укусом кролик здійснює кругові рухи біля ніг господаря, це свідчить про процес дозрівання, тобто у кролика виникає потреба в єднанні з протилежною статтю з метою продовження роду. Такий період можна просто перечекати або купити кролику партнера.

В переважній більшості кролики — полохливі і неагресивні створіння, тому якщо звернути увагу на всі нюанси, кролик стане для господаря лагідним пухнастим другом.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *