Місія порятунку: як провести генеральне прибирання, якщо на нього немає часу

Вам знайоме це чудове почуття після генерального прибирання, коли здається, що навіть повітря у квартирі стає приємнішим. Але процес наведення порядку буває нудним, довгим та складним. Щоб навіть масштабне прибирання не тривало багато часу, скористайтеся лайфхками професійних клінерів, інформує Ukr.Media.

Почніть зі сміття

Не намагайтеся прибирати кімнату за кімнатою, краще розділіть наведення порядку на етапи. І для початку звільніть усі приміщення від сміття та зайвих речей, щоб бачити фронт робіт. Візьміть великий мішок для сміття та пройдіться по всіх приміщеннях, складаючи туди те, що потрібно викинути.

Потім візьміть тазик або кошик для білизни і зберіть всі речі для прання, а в кінці озброїться контейнером і пройдіться кімнатами, збираючи туди всі предмети, які поки не знайшли свого місця. Ви розставите їх після прибирання.

Дайте побутовій хімії попрацювати

Поки ви займаєтеся іншими справами, засоби розчинять бруд та жир, залишиться лише стерти їх із поверхонь. Нанесіть продукти для чищення на сантехніку, плиту, крани у ванній та кухні. Залишіть їх на 10-15 хвилин, так ви значно заощадите час.

Час протерти пил

Візьміть дві ганчірочки з мікрофібри. Одну з них змочіть водою з невеликою кількістю кондиціонера для одягу, а другу залиште сухою. Почніть витирати пил із далекого кута кімнати, рухайтеся зверху донизу і до виходу. Одним рухом протирайте поверхні вологою ганчіркою і тут же сухою. Так і аромат у кімнаті буде приємним, і пил осідатиме повільніше.

Не пропускайте жодного предмета: турботи вимагають не тільки полиці та столи, а й рами, торшери, бра, картини.

Після цього пропилососьте підлогу, так прибирання буде якісніше, ніж після миття підлог без попереднього збирання пилу.

Приведіть в порядок поверхні, що відбивають

Суха ганчірочка та спеціальна рідина для скла повернуть вікнам прозорість, дзеркалам блиск, а холодильнику чистоту.

Ставте таймер

Часто, прибираючи, ми забуваємо про час, перебираючи речі, відволікаючись на телефонні розмови або телевізор. Щоб зосередитись, ставте таймери. У середньому кожна справа займає 8-12 хвилин, а все прибирання пройде набагато швидше.

Не забувайте про малопомітні місця

Загальне відчуття чистоти залежить не лише від візуального порядку. Брудна трубка домофона, ручки дверей та витяжка можуть зіпсувати все враження. Вносите такі місця до списку для прибирання раз на тиждень: сьогодні ви промиєте витяжку у ванній, а через сім днів займетесь простором за плитою. Тож ці завдання часу багато не займуть, а вдома завжди буде чисто.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *