На що вказує швидка розрядка смартфона: багатьох це здивує

За допомогою камери смартфона зловмисники можуть стежити за його власником. Експерти перерахували кілька способів дізнатися, чи не є ваш гаджет "шпигуном", інформує Ukr.Media.

Насамперед варто зайти в налаштування телефону. Багато додатків запитують або вже мають за замовчуванням доступ до камери. Якщо він є, то його слід відключити і в майбутньому погоджуватися на подібні запити від додатків.

По-друге, слід пам'ятати, що при постійній роботі камери акумулятор пристрою швидко розряджається. У цьому разі необхідно з'ясувати за допомогою налаштувань, куди йде основне енергоспоживання. Якщо на камеру — ймовірно, за вами і справді стежать, зазначили фахівці.

Вони додали, що безперервна трансляція відео з камери веде до витрати трафіку і може швидко вичерпати ліміт. Найпростіше обмежити або зовсім відключити їй мережеві підключення. Ну а найвірнішим рішенням для захисту від шпигунства стане купівля чохла зі шторками для камери, підсумували експерти.

Але спершу поставте собі запитання — а чи так ви цікавите спецслужби або шпигунів, щоб вони відстежували ваші щоденні дії, витрачаючи на це час і ресурси?

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *