Не витрачайте час і сили даремно — ці народні поради марні

Лимон у посудомийці для блиску посуду

Цей лайфхак працює. Але за умови, що в посудомийній машині буде не 1 лимон, а чотири кілограми. Виконати цю вимогу неможливо, тому скористайся краще традиційним засобом для миття посуду, інформує Ukr.Media.

Очищення унітазу газованою водою

Газовані напої містять ортофосфорну кислоту, яка руйнує емаль зубів. Але цей трюк не працює з відкладеннями в унітазі. Для впливу потрібен якийсь час, а газована вода — не гель, тому швидко стікає вниз. Дешевше користуватися звичайним засобом для сантехніки.

Відновлення кольору одягу сольовим розчином

Цей спосіб працює тільки з нестійкими органічними барвниками. Але їх не використовують у виробництві сучасних тканин. Тому замочуй-не замочуй у розчині солі, первісний колір навряд чи вдасться відновити.

Сода+оцет — універсальний очищувач

Обидва ці засоби використовують для очищення плям, видалення неприємного запаху та дезінфекції. Але ефект помітний, коли вони нарізно, а не разом. Якщо змішати соду та оцет відбудеться хімічна реакція з виділенням піни та характерним шипінням. Луг та кислота нейтралізують один одного, але, на жаль, не бруд.

Автовіск для захисту від жиру на плиті

Використовувати засіб для автомобіля поруч із продуктами небезпечно. Віск токсичний і потрібно застосовувати тільки за призначенням. До того ж, абсолютно не призначений для нагрівання, тому від плям на плиті не врятує.

Лак для волосся для видалення плям

Раніше лаки містили спирт, тому існування цього лайфхака було виправдане. Зараз використовуються інші щадні для волосся формули, тому потрібного ефекту ви не дочекаєтеся, навіть якщо витратите весь флакончик.

Крохмаль проти плям на одязі від праски

Марна порада. Скільки не пробували — не працює. Не гайте часу, краще скористайтеся засобом для виведення плям.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *