Простий, але ефективний спосіб позбавити кухонні ганчірки від неприємного запаху

Сьогодні ми розповімо вам, як легко позбутися від неприємного запаху кухонної ганчірки без довгого замочування, кип'ятіння і застосування небезпечної хімії, інформує Ukr.Media.

Рано чи пізно кухонні ганчірки починають видавати неприємний затхлий запах. Це відбувається в результаті життєдіяльності бактерій, що утворюються від залишків жиру, їжі і вогкості.

При звичайному пранні, бактерії, залишаються всередині ганчірки. Тим самим, при першому ж контакті з біологічними продуктами і водою, вони починають знову активно розмножуватися, видаючи неприємний аромат.

Але якщо губку для миття посуду простіше викинути, замінивши на нову, то кухонну ганчірочку щоразу викидати, як запахне, вельми неекономічно.

Щоб позбутися від цього настільки неприємного запаху, необов'язково вдаватися до спеціальних засобів для дезінфекції, що мають в складі хлорвмісні речовини, небезпечні для здоров'я.

Існує один хитрий спосіб, який допоможе дати нове життя вашим кухонним ганчіркам!

Робимо так:

  • Рясно змочуємо кухонну ганчірочку. Наносимо засіб для миття посуду. Мнемо до появи піни.
  • Далі, кладемо ганчірочку на тарілку і відправляємо в мікрохвильову піч на 2 хвилини, на максимальній потужності.
  • Як 2 хвилини закінчуються, дістаємо тарілку з ганчірочкою і даємо трохи охолонути. Далі потрібно як слід її прополоскати. І просушити.

В процесі нагрівання мокрої ганчірки в мікрохвильовій печі, ми проводимо стерилізацію парою, тим самим вбиваючи бактерії. Після висихання ганчірочки від запаху не залишилося і сліду.

Дану процедуру потрібно проводити, як тільки знову відчуєте легку появу запаху. Тепер ви знаєте як з ним боротися!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *