Що додати у воду під час миття підлоги, щоб гарантовано позбутися пилу

Сучасний ритм життя підвищує вимоги до гігієни в оселі: кожен господар своєї оселі прагне до збереження чистоти протягом тривалого часу, інформує Ukr.Media.

Особливо важливо зберігати чистоту після прибирання, щоб у домі панував затишок і комфорт. Однак, попри всі старання, нерідко трапляється так, що пил через кілька днів знову з'являється. Це викликає роздратування і стає причиною постійного нестримного бажання прибирати, просто на ходу. На щастя, є способи, які можуть значно зменшити кількість пилу у квартирі. Існує два простих, але ефективних методи, які допоможуть боротися з брудом. Вони полягають у додаванні компонентів у воду для миття.

Гліцерин

Він є найбільш надійним і перевіреним методом. Цей засіб, який часто використовується при виготовленні косметичних продуктів, дозволяє скоротити кількість пилу у квартирі. Для цього просто додайте трохи гліцерину у воду для миття будинку. Він розчинить поверхневий шар пилу, який після прибирання залишається на поверхнях, не дозволяючи йому накопичуватися.

Кондиціонер для прання білизни

Дивно, але такий самий ефект має будь-який кондиціонер для білизни. У невеликій кількості його варто додати у воду для миття. Цей засіб допоможе не тільки позбутися пилу, а й створить у домі приємний аромат, який відчуватиметься ще протягом кількох днів. Не варто забувати, що правильне провітрювання приміщення та регулярне прибирання також є ключем до збереження чистоти оселі. Але додавання гліцерину або кондиціонера для прання білизни у воду для миття — маленький, але важливий крок до збереження ідеальної чистоти в домі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *