Що потрібно додати в білизну перед пранням, щоб вона завжди пахнула свіжістю

Ефірні олії були популярні протягом багатьох років. Люди рекламують їх як рішення для всього, від проблем зі здоров'ям до вирішення побутових проблем. Маючи на увазі останнє, багато людей виявили, що олія чайного дерева, зокрема, відмінно підходить для різних домашніх цілей, інформує Ukr.Media.

За даними клініки Мейо, олія чайного дерева, також відома як олія мелалеуки, є важливою речовиною, отриманою в результаті пропарювання листя австралійського чайного дерева.

Вперше вона отримала популярність за те, що зарекомендувала себе як ефективний засіб для лікування шкірних захворювань, таких як акне, мікоз, укуси комах і навіть лікування вошей. В результаті це одна з олій, найбільш часто використовуваних в безрецептурних засобах по догляду за шкірою, включаючи макіяж, лосьйон і мило.

Тим не менш, що дійсно привертає увагу людей в наші дні, так це те, як ви можете використовувати олію чайного дерева для очищення, знищення цвілі і освіження кімнат і шаф.

Як використовувати її під час прання

Ви можете використовувати олію чайного дерева різними способами, щоб освіжити свій будинок. Надайте своїй білизні додатковий свіжий аромат, додавши трохи цієї олії в миючий засіб. Ви також можете вилити її прямо в воду, коли пральна машина заповнюється.

Освіжіть свої кімнати

Олія чайного дерева також корисна на кухні. Якщо ви терпіти не можете запах сміттєвого бака, ефірні олії можуть нейтралізувати його. Просто змочіть ватний тампон в олії і покладіть його на дно сміттєвого бака. Потім покладіть зверху новий мішок для сміття, як зазвичай, і ватний тампон виконає свою роботу, поширивши запах по всьому простору.

Очищення олією чайного дерева

Олія чайного дерева також є дуже ефективним миючим засобом. Це 100% чистий і потужний антисептик, який перешкоджає розмноженню багатьох типів бактерій і грибків. Отже, якщо ви шукаєте нетоксичний миючий засіб, олія чайного дерева — чудовий варіант.

Ви можете змішати її з білим оцтом і водою в розпилювачі для універсального миючого засобу. Добре струсіть пляшку перед використанням і додайте кілька крапель іншої ефірної олії, яка Вам подобається, якщо ви віддаєте перевагу ароматизованим миючим засобам. Популярні лаванда, лимон і м'ята.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *