2 причини, які змушують жінку втрачати інтерес до чоловіка

Зрозуміло, що романтичний потяг — це дуже складне явище, яке залежить від багатьох факторів. Але є дві основні речі, які привертають жінок у чоловіках і без яких перші швидко втрачають інтерес до останніх, інформує Ukr.Media.

Чоловік повинен бути зацікавленим і цікавим

Причому ці дві речі повинні завжди йти разом: якщо однієї немає, то все марно. Давайте розберемося, про що йдеться.

Чоловік зацікавлений

Коли жінка відчуває, що вона цікава чоловікові, це приваблює її. А як виражається чоловіча зацікавленість?

 • Чоловік починає її переслідувати. Це особливо важливо на ранніх стадіях стосунків. Чоловіки, ніколи не припиняйте зваблювати жінку, інакше вона швидко втратить інтерес. Це означає дзвонити, а не писати СМС. Це означає регулярно виходити на контакт. Загальне правило таке: якщо чоловік дві доби не виходить на зв'язок, це означає, що йому нецікаво. Все. Жінка це відчуває. Крім того, не забувайте про правила залицяння: квіти, відчинення дверей, пунктуальність, джентльменство і — головне! — регулярні контакти. Якщо вам сподобалося побачення, обов'язково скажіть про це. Покажіть, що вам цікаво!
 • Чоловік починає постійно цікавитися жінкою. Він хоче дізнатися, як вона живе. Він воліє розпитувати її, а не говорити про себе. Адже як інакше він дізнається, що її радує, дратує, засмучує? Причому питання повинні бути не про роботу у рідному місті, а про її світогляд. Якщо чоловік не ставить таких (або хоча б яких-небудь) питань, жінка швидко втрачає інтерес.
 • Чоловік постійно прагне догодити обраній жінці. Він хоче вгадувати її бажання і перевершувати її очікування. Коли чоловікові цікава жінка, він постійно буде прагнути випередити потенційних суперників. Якщо чоловік навіть не намагається зрозуміти, як зробити жінку задоволеною, вона втрачає до нього інтерес.
 • Чоловік каже жінці, що хоче близькості із нею. Він говорить їй, що хоче її. Говорить постійно і в подробицях. Повірте, чоловіки, жінкам це навіть дуже цікаво.
 • Чоловік просто зачарований обраною жінкою. Навіть найбанальніші дрібниці приваблюють його, якщо їх робить вона. Нехай вона ходить будинком у старих штанях — для нього немає нічого сексуальнішого! Це чудово висловив Соломон у Пісні Пісень: "як лілея між теренами, так подруга моя поміж дівами".
 • Він постійно говорить жінці, наскільки вона унікальна. Його жінка — лілея. Всі інші — терни. Вона незрівнянна. Він не просто зачарований нею, він ще й доносить це до неї. Коли чоловік прямо висловлює своє захоплення, жодна жінка не може встояти. Виражений у словах потяг породжує відповідний потяг. Не мовчіть. Висловлюйте свої думки і почуття. Повірте, результат буде на вашу користь!
 • Чоловік цікавий

  Щоб жінці було цікаво, чоловік повинен бути цікавим. Цікавий чоловік:

  • проявляє допитливість до навколишнього світу і не припиняє вчитися;
  • має принципи і живе за ними;
  • підтримує глибокі стосунки з друзями та близькими;
  • поважає своє тіло і доглядає за ним;
  • йде на ризик і, як наслідок, може похвалитися цікавим досвідом;
  • має захоплення та хобі, які щиро полюбляє;
  • має мету в житті.

  Це чоловік, який зрозумів, що він хоче дати світу, і це дає. Він амбітний, але не вміє розслаблятися і розважатися. Він свідомо допомагає оточуючим зростати і сам розвивається. Він прокидається з бажанням вчитися, робити, примножувати.

  Це самодостатній чоловік. Йому не потрібна жінка, щоб відчути себе повноцінним. Він живе повним, осмисленим життям — тому жінка приваблює його тільки тоді, коли вона йому дійсно цікава.

  Поєднання цих двох факторів дуже привабливе для жінок. Одного мало

  Якщо чоловік втрачає розум від жінки, але не може їй нічого запропонувати — вона втратить інтерес. Якщо чоловік дуже цікавий і живе багатим, різноманітним життям, але зовсім не проявляє цікавості до жінки — вона втратить інтерес.

  Привабливість будується на двох основах.

  Джерело: ukr.media

  No votes yet.
  Please wait...

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *