4 типи чоловіків, які не годяться для одруження

Навіть якщо вам попався неймовірно харизматичний і привабливий чоловік, це зовсім не означає, що він опиниться у ролі хорошого чоловіка. Психологи пропонують типи чоловіків, з яких практично ніколи не виходить хороше подружжя. Чи є у вас такі кандидати?

Кар'єрист

Немає нічого поганого в тому, що чоловік буквально прогризає собі місце у професії, але психологи попереджають: такий чоловік у принципі не може думати ні про що, окрім нових кар'єрних висот. Якщо ви жінка, якій потрібно достатньо уваги, такий партнер буде суцільним розладом, рано чи пізно в сім'ї почнуться скандали, які призведуть до розриву, інформує Ukr.Media.

Мама — моє все

Звичайно, чоловік повинен ставитись до матері з повагою, не варто шукати чоловіка, який цілеспрямовано уникатиме спілкування з сім'єю. При цьому інша крайність — синок матусі — також не підходить на роль чоловіка. Ви можете думати, що чоловік зміниться, як тільки відірветься від матері, але хто вам сказав, що мати відірветься від нього? Ви виходите заміж насправді за нього і за його маму. Правила у вашому будинку будуть продиктовані не без участі старшої родички. Ви готові до такого?

Поганий хлопець

Такий тип чоловіків приваблює жінок, яким постійно потрібні яскраві емоції. Так, з ризиковим чоловіком ви ніколи не нудьгуватимете — він готовий йти проти правил, порушувати норми і часто робить це, щоб вразити жінку. Іноді прекрасна стать справді підсідає на емоції від чоловіка, але будувати сім'ю, відштовхуючись від емоційного стану — провальна ідея. Хороші та віддані чоловіки практично ніколи не виходять з адреналінових хлопців.

Моторошний ревнивець

І мова не про ситуацію, коли чоловік має привід вас ревнувати. Часто можна зустріти чоловіка, який буквально охоплений ідеєю про зраду. Суперники, які ось-ось заберуть його жінку, мерехтять йому на кожному кроці. Ще гірше, коли весь свій негатив такий чоловік вихлюпує на свою жінку. Будьте певні — його напади ревнощів та агресії плавно перейдуть у ваше сімейне життя.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *