Чому жінки розпочинають стосунки з чоловіком, до якого не проявляють щирого інтересу

Приблизно 60% жінок чесно зізналися, що не можуть уявити себе поза стосунками з чоловіком. Ви можете здивуватися, але не всі названі жінками причини мали стосунок до любові та щирого інтересу до чоловіка. Ми зібрали топ причин вступу в стосунки сучасних жінок, і, чесно, результати опитувань не тішать, інформує Ukr.Media.

Жінка намагається "закрити" свою самотність

Як ми вже говорили, не кожна жінка готова залишатися на самоті. Такі люди оточують себе друзями, рідними і відчайдушно прагнуть знайти свою половинку. Однак таке завзяття не завжди закінчується добре, оскільки жінці в такій ситуації важлива не особистість поруч, а просто усвідомлення того, що чоловіка вона знайшла і може поставити галочку в списку справ у своїй голові. Часто в таких стосунках розвивається нездорова прив'язаність і партнер у більшості випадків просто тікає від такої жінки.

Жінка боїться не встигнути

Гадаємо, не варто й казати, що таке репродуктивне насильство та тиск суспільства, яке з кожним роком вмовляє жінку якнайшвидше вступити у стосунки та "нарешті народити вже". Під таким пресингом не кожна жінка здатна зробити раціональний вибір і з головою кидається на пошуки чоловіка, який буде її чоловіком уже в найближчому майбутньому. Чи щаслива така жінка у стосунках? Практично ніколи. Подумайте, чи хочете ви зіпсувати собі життя заради того, щоб отримати схвалення суспільства?

Жінка прагне до забезпеченого життя

Напевно, найбільш руйнівна причина завести стосунки. На жаль, ця причина досить популярна, особливо для мешканок невеликих міст. Чоловіка розглядають тільки як джерело доходу і спосіб вирішення проблем. Не варто недооцінювати здогадливість чоловіків — більшість прекрасно розуміють, що жінці в такій ситуації від них потрібно. Такі торговельні відносини тримаються до моменту, поки комусь у парі це не набридне. Чи готові ви до того, що чоловік розглядатиме вас лише як річ, яку він купує? Навряд чи.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *