Як говорити компліменти чоловікам і чи варто це робити

Багатьом здається, що компліменти потрібно дарувати тільки жінкам. Говорити їм про те, які вони красиві або на скільки до лиця новий наряд. Але в щирих словах похвали і визнанні має потребу також і сильна стать. Їм важливо відчувати підтримку і схвалення своєї супутниці життя. Це надихає чоловіків на нові звершення, інформує Ukr.Media.

Правила компліментів для чоловіків

Жінкам варто знати правила, згідно з якими потрібно робити компліменти хлопцям. Головне — нехай слова йдуть від серця. Потрібно хвалити за конкретні успіхи і дії, а не для того, щоб пізніше попросити про подарунок для себе.

Бути чесною і не захоплюватися негідними вчинками. Інакше чоловік вважатиме, що так і потрібно робити. Не соромитися, висловлюючи свою думку і почуття.

На відміну від жінок, хлопцям потрібні аргументи, на підтвердження похвали на їх адресу.Не просто сказати: "який ти розумний!", а доповнити комплімент словами "тільки розумний міг знайти вихід з такої складної ситуації!".

Якщо йдеться про зовнішність, то правильніше буде сказати: "тобі до лиця нова стрижка!", чим багатозначно вигукнути "який ти красень!".

Не порівнюйте чоловіка з іншими, але підкресліть його переваги

Сильна стать цінує не лише саму жінку, а й ті відчуття, які відчуває в її компанії. Якщо дама вміє підкреслити, що ставиться до свого хлопця, як до когось особливого, подарує йому відчуття переваги і при цьому не стане порівнювати з іншими чоловіками, шанси викликати прихильність і ще більш глибокі почуття дуже високі.

Не варто сюсюкати. Якщо це не маленький хлопчик, а зріла особистість, то компліменти мають бути високої якості. Пестливі імена, типу зайчик і котик, вимовляти під час похвали не рекомендується. У хлопця може виникнути змішане почуття, що з ним розмовляє мама чи бабуся. Але ніяк не улюблена жінка. Щиро, звертайтесь на ім'я. Саме так важливо робити комплімент чоловікові, щоб він його сприйняв всерйоз.

Чи варто не реагувати на похвалу, вимовляючи зустрічний комплімент чоловікові? Якщо кавалер каже, що він в захваті від зачіски (наряду або духів) своєї дівчини, то їй варто посміхнутися і подякувати. Але не починати тараторити зім'яті фрази у відповідь.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *