Як краще покарати чоловіка за образи — поради психолога

Далеко не завжди чоловіки роблять приємні жінкам вчинки. Якщо ваш супутник зробив щось жахливе, є як мінімум два відмінних способи його за це покарати. Психологи розповіли, що це за способи і чим вони гарні, інформує Ukr.Media.

Дзеркальний метод

Потрібно поводитися з чоловіком так само, як він вчинив з жінкою. Наприклад, він не виконав прохання, а коли вона почала його за це вичитувати, він перейшов в режим агресії. Експерти у відносинах рекомендують в такому разі не починати ще більшого скандалу, а просто теж «забути» щось зробити.

Наприклад, чоловік забув купити продукти або щось важливе в магазині, поки жінка не могла цього зробити, або не зміг допомогти в чомусь іншому. Жінка у відповідь на таку поведінку просто перестає готувати чоловікові обіди на роботу або гладити його одяг і так далі. Один раз забув — один раз забуває і жінка. П'ять разів забув — п'ять разів забуває і вона.

Щоб метод спрацював, потрібно сказати чоловікові в той момент, коли він почне лаятися або сваритися, чому він заслужив таку поведінку. Потрібно йти на діалог.

«Вільна і незалежна»

Цей метод дуже хороший в тому разі, якщо чоловік постійно пропадає, тобто в той період відносин, коли пара ще не живе разом. Потрібно просто відправитися кудись без нього і не брати трубку, а тоді все ж передзвонити і сказати, що телефон був в беззвучному режимі. Буде добре, якщо в соціальних мережах з'являться відео і фото з цього місця, за якими він зможе зрозуміти, що було весело і без нього.

Відзеркалюючи поведінку чоловіка або показуючи йому, що у нього немає над жінкою контролю, важливо не мстити, а змушувати чоловіка переживати те саме, що переживає жінка. Розумний відразу зрозуміє, що був неправий, а не розумному доведеться ще пару раз показати, що він був не правий.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *