Як красиво відповісти грубіяну, який назвав людину товстою

На жаль, протягом життя нам нерідко доводиться зустрічатися з людьми, які незаслужено можуть нас образити або зачепити з різних причин. Зазвичай, глибинні причини агресії заховані в кривднику, а її наслідки дуже близько сприймається тим, на кого вона спрямована, інформує Ukr.Media.

Перше, що варто знати і пам'ятати, що образа — це не конструктивний спосіб вираження власних емоцій, особливо якщо у вас є мета донести до кривдника, що вам щось не подобається. Хтось може не надати значення вашій образі, а хтось не зрозуміти, що ви взагалі образилися, а почуття несправедливості роз'їдатиме вас зсередини. Тому якщо хтось сказав щось неприємне у ваш бік, не варто це замовчувати чи чекати, що людина сама усвідомлює, що вас це зачепило.

Якщо у вас немає проблем із зайвою вагою, а хтось намагається вас цим вколоти, тоді навряд чи варто надавати значення фразі, оскільки вона не має нічого спільного з дійсністю. А якщо ви знаєте про особливості своєї комплекції та розумієте, що людина спеціально сказала вам неприємну річ, то в цьому випадку агресією відповідати не варто. Зазвичай, нападки здійснюють різкі люди, які спочатку налаштовані на конфліктну ситуацію, а агресія у відповідь лише розбурхає їх.

Мовчати теж не варто, це часто сприймається як слабкість та зелене світло для подальших негативних висловлювань. Найкраща зброя в цьому випадку — дотепність та вміння посміятися з себе. Саме гординя і зарозумілість найчастіше змушують нас ображатись: хтось зрозуміє, що ми недосконалі, побачить, що ми не ідеальні. Зате вміння пожартувати над собою, не боячись при цьому, що ви виглядатимете не в кращому світлі, завжди обеззброює. Замість злості або розладу ви підкреслюєте переваги зайвої ваги в жартівливій формі або «переводите стрілки», акцентуючи увагу на проблемах худорлявих людей. Ви нікого не образили, підіграли та показали, що ця тема для вас не є болісною — найкращий вихід із такої ситуації.

Хочеться також відзначити, що сьогодні існує безліч жінок з повними формами, які люблять своє відображення, своє тіло та зовнішність. Повне прийняття себе цілком, а не по шматочках, породжує внутрішню впевненість і гармонію, що з вами все добре і у вас немає проблем. І тоді жодне зауваження про вагу або форми просто не зможуть вас образити, тому що ви вважатимете себе красивою для найголовнішої та найважливішої людини у вашому житті — вас.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *