Як за руками чоловіка визначити агресора: повинна знати кожна жінка

Хіроманти назвали чотири ознаки, за якими жінки зможуть розпізнати в потенційному кавалері чоловіка, від якого потрібно триматися якомога далі, інформує Ukr.Media.

Експерти звернули увагу, що занадто великі долоні, які невідповідні зросту чоловіка і довжині його рук, свідчать про те, що в ньому є задатки хижака. Така людина агресивна, надто запальна і прагне до лідерства.

Якщо дама не готова миритися з подібними якостями в партнері, то їй слід придивитися до чоловіків з акуратними й невеликими кистями.

Добродушну і відкриту людину можна визначити за великими пальцями, які мають конусоподібну форму і гармонійно поєднуються з іншими пальцями за розміром.

Якщо йдеться про чоловіка агресивного, який здатен підняти на жінку руку, то в нього великий палець часто має округлу форму — булави або капелюшка гриба.

Хіроманти зазначили, що ця особливість може свідчити про бажання провокувати екстремальні ситуації. При цьому агресія таких чоловіків часто невмотивована, а шквал емоцій може спонукати їх навіть на вбивство.

Також слід уважно поставитися до особливостей так званої лінії голови, яка розташована на долоні під верхньою горизонтальною лінією. Якщо вона надто довга, має нахил і пролягає до краю кисті, це вказує на впертість, емоційну неврівноваженість і невміння визнавати помилки. А також схильність до зняття стресу за допомогою алкоголю або навіть заборонених речовин.

Про пристрасть до спиртного сигналізує й лінія на тильній стороні долоні недалеко від зап'ястя, яка називається лінією отрути. Якщо вона коротка, глибока й чітка, треба бути готовою до того, що кавалер завдасть чимало клопоту супутниці.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *