Як зрозуміти, що дружина вас більше не кохає

Як би не хотілося вірити у велику і вічну любов, далеко не завжди вона триває десятиліттями. І навіть в довгому шлюбі може відбутися погіршення відносин, причому, без видимої причини на кшталт насильства, шкідливих звичок та інших серйозних проблем. Просто в якийсь момент люди перестають любити один одного як раніше, і важливо вчасно вловити цей період і прийняти рішення, що робити далі. Є кілька нюансів, які вказують на те, що жінка вже не відчуває колишніх почуттів, інформує Ukr.Media.

Перестала ділитися тим, що сталося за день

Втрата таких буденних розмов, можливо за вечірньою чашкою чаю — один з тривожних дзвіночків, що щось не так. Тому що відносини апріорі припускають активну взаємодію і бажання ділитися: емоціями, думками, ситуаціями.

Постійно відчуває роздратування

Якщо коли ви поруч, дружина рідко буває в дусі, не посміхається і частіше злиться або демонструє незадоволення від ваших дій, проблема або в якійсь вашій помилці, або в її небажанні знаходитися разом.

Відмовляється від фізичної близькості

Мова йде навіть про такі контакти, як поцілунки, обійми, прості дотики. Це одна з ключових ознак того, що чоловік стає не цікавий жінці або навіть противний.

Не приділяє уваги

Відносини мають на увазі, що двоє людей цікаві один одному і приділяють одне одному увагу. Коли жінка перестає дивитися на чоловіка, не цікавиться його станом, не спілкується з ним (не ініціює сама і йде від розмов), значить, він не викликає в ній позитивних емоцій.

Не проводить час з вами

Найціннішою річчю, яку люди можуть дати один одному, є час. Коли жінка дистанціюється від чоловіка і відмовляється навіть повечеряти разом з ним, значить вона не хоче з ним взаємодіяти вже ні в якій формі.

Уникає суперечок

З одного боку, спроби уникати конфліктів — це добре. Але з іншого, можливо, щось накопичилося всередині, жінка перестає намагатися відстояти свою точку зору, знайти якусь істину в конфлікті, вона вже відмовилася від цих відносин.

Найчастіше робить виходи одна

Раніше ви щомісяця збиралися у друзів парами, щотижня ходили в бар щоп'ятниці, а влітку обов'язково виїжджали до озер, але тепер на будь-які заходи і прогулянки жінка йде без вас. Безперечно їй не хочеться з'являтися разом на публіці, вона показує, що вільна.

Обманює

Будь-яка брехня, незалежно від її розмірів і ступеня значущості, говорить про відсутність довіри у відносинах. А відсутність довіри — фактично є відсутність любові і всього іншого, на чому будується шлюб.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *