Як повернути відносини: помилки, які не потрібно робити після розставання

Дуже часто відносини завершуються, але бажання бути з людиною поруч залишається. Якщо ви відчуваєте, що хотіли б спробувати почати заново, не робіть те, про що піде мова далі, інформує Ukr.Media.

Не погоджуйтеся на вільні відносини

Зустрічі раз на місяць або раз на тиждень — це не найкращий варіант. Якщо ви плануєте все повернути в найближчому майбутньому, то розлучитися потрібно зовсім. Необхідно на якийсь час повністю обірвати контакти — не спілкуватися в соціальних мережах, не телефонувати і вже тим більше не зустрічатися. Лише так можна буде перевірити любов на міцність і скучити один по одному по-справжньому. Більш того, "недовідношення" заганяють вас в любовну залежність.

Не провокуйте ревнощі

Не потрібно показувати другій половинці, що вам добре без неї. Якщо є шанс, а найголовніше, бажання повернути того, з ким ви жили або зустрічалися, потрібно перестати діяти подібним чином. Це може спрацювати, якщо вам по 15 років, але доросла людина зрозуміє, що ваші спроби викликати у неї ревнощі — це ознака того, що ви все ще у неї на гачку.

Не намагайтеся "випадково" натикатися на людину

Це властиво робити юним і недосвідченим натурам. У дорослому житті людина може зрозуміти, що ви переслідуєте її. Хорошого в цьому немає нічого. Це може породити в колишньому партнері страх і роздратування. Повернути після цього людину стане неможливо.

Не використовуйте маніпуляції

Багато жінок і чоловіків після хворобливого розставання починають погрожувати зробити з собою щось жахливе, щоб викликати почуття жалості. Маніпуляції виною, жалістю і іншими почуттями — це той шлях, який не приведе вас ні до чого хорошого.

Не впадайте в депресію

Звичайно, простіше сказати, ніж зробити, але дорослій людині необхідно завжди пам'ятати про те, що невдача — це не кінець, а початок. Початок чогось нового в житті, початок нової глави. Після темної ночі завжди слідує світанок. Так і після хворобливого розставання слідує сприятливий життєвий відрізок. Займіть себе чимось цікавим. Присвятіть себе роботі або захопленням. Забудьте про проблеми, змінивши обстановку.

Психологи радять також пам'ятати про те, що всі перераховані вище поради допоможуть вам повернути відносини лише в тому разі, якщо вони не зазнали повний крах.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *