Корисні поради для жінок щодо того, як не зачепити чоловіче самолюбство

Вважається, що чоловіки — беземоційні люди, а образи — це доля жінок. Це так, але не зовсім! Є теми, на які чоловіки дуже болісно реагують, особливо коли про це говорять їх кохані жінки, які повинні кохати і захоплюватися своїм обранцем. Але ж не пускати ж на самоплив моменти, які не влаштовують даму! Доводиться діяти обережно: підбирати слова, інтонацію, відповідний момент, щоб не зачепити чоловіче его, інформує Ukr.Media.

Як можна зачепити чоловіче самолюбство?

Практично кожного чоловіка, навіть піддатливого, непохитного і спокійного, можна раз і назавжди відвернути від себе, якщо зачіпати одні й ті самі теми. Звичайно, якщо жінка зробила це випадково, партнер не затамує образу. Але якщо це робиться свідомо, та ще й регулярно, тоді довіру й любов чоловіка можна втратити і більше не повернути. Адже усі представники сильної статі хочуть бути для обраниць героями, суперменами і кращими з кращих, але якщо їм говорити про зворотне, їх "крила" поступово обріжуться.

Чоловік — це…

Природа влаштувала все так, що представники сильної статі — це здобувачі і захисники. На їх плечі лягає відповідальність за дах над головою і заробляння грошей для родини, за захист цієї родини і забезпечення її безпеки, за виховання дітей і їх матеріальне забезпечення. Нелегке завдання! Особливо для тих, хто дійсно докладає чимало зусиль, щоб забезпечити родину, але не отримує підтримки від головних людей.

Жінка може зачепити чоловіче его декількома способами

Свідомо

Жінка, яка не задоволена діями або характером чоловіка, намагається підпорядкувати його, показати свою перевагу і його неспроможність, зробити боляче і регулярно тиснути на больові точки. Робить це вона усвідомлено, розуміючи, що тим самим принижує чоловічу гідність. Іноді дами вважають, що, підкорившись, чоловік нікуди не піде від неї, а лише буде виконувати усі її вказівки і жити за її правилами. Але положення підпорядкування не є властивим за природою чоловікам, тому вони рано чи пізно підуть.

Несвідомо

Жінка може спровокувати партнера на негативну реакцію, сама того не розуміючи. Дама, яка бажає самоствердитися, неусвідомлено принижує гідність партнера, говорить болючі речі, про які краще або мовчати, або підносити усе більш м'яко, створює небезпечні ситуації для відносин. Причому вона може кохати свого чоловіка, але просто не розуміти, що робить щось не те. І якщо партнер не з балакучих, то, швидше за все, він буде довго замовчувати проблему, поки не вибухне і не розірве відносини.

Що не можна робити дівчатам у відносинах з чоловіками

Робити зауваження за присутності сторонніх людей

У здорових відносинах усі з'ясування відносин мають відбуватися без сторонніх очей. Навіть якщо вас щось дуже сильно зачепило, утримайтеся від докорів і істерик за присутності сторонніх людей. Це, як мінімум, ознака неповаги до чоловіка. Багато жінок впевнені, що зробити зауваження у колі родини, за присутності друзів або приятелів — це кращий спосіб замотивувати обранця змінити поведінку. Але насправді все буде зовсім навпаки: небажання прогнутися під вас спонукає його категорично не виконувати те, що ви йому сказали, адже він відчуватиме себе приниженим власною жінкою.

Знецінювати рішення обранця

Як ми і говорили, чоловік за природою захисник і видобувач. І саме він вважає, що краще знає, як треба. Але у наш час рівноправності жінка не просто не хоче бути під чоловіком, але і прагне зайняти керівні позиції. Психологи стверджують, що для чоловіка ця обстановка б'є по самолюбству. А коли кохана жінка оскаржує будь-які рішення і ставить під сумнів усі ідеї чоловіка, то останній відчуває себе неповноцінним. Кожен має право на свою думку!

Розповідати і порівнювати його з колишніми

Погодьтеся, нікому не сподобається, коли когось ставлять як приклад, особливо коли цей приклад — колишня пасія вашої коханої людини. Захоплюєтеся екс-хлопцем? Тоді чому ви зараз не з ним? Жінки керуються бажанням викликати ревнощі у хлопця, а отримують його віддалення і можливий розрив відносин.

Сміятися зі свого партнера

Навіть невинний жарт може запам'ятатися чоловікові, якщо ви зачепили за живе, адже, попри те що чоловіки сильні і сміливі, у них теж є свої страхи, побоювання, комплекси. Не можна сміятися з теми інтимних стосунків, ніколи! З зовнішності і фінансової неспроможності — теж. Потрібно, навпаки, надихати чоловіка, давати тепло і ласку, любов і турботу!

Поводитися як домінант

Не можна брати на себе роль чоловіка, адже будь-якій, навіть найсильнішій жінці важливо бути у родині ніжною і тендітною, а не тягнути на собі віз жіночих і чоловічих обов'язків. Тому не придушуйте его свого обранця, залишайте важку роботу йому, не намагайтеся показати, що ви й без нього усе можете і вмієте.

Як потішити чоловіче самолюбство?

Хваліть його перед сторонніми

Якщо чоловік не забезпечив вам розкішне житло і це відзначили друзі або знайомі, похваліть його за присутності усіх за цікаву роботу, яка у майбутньому принесе достатньо коштів на нову квартиру. Повірте, у чоловіка від таких слів з'явиться завзяття швидше накопичити гроші і подарувати своїй коханій будинок мрії.

Свої претензії висувайте через прохання, а не закиди

Наприклад, партнер рідко запрошує вас погуляти або кличе на побачення. Не поспішайте битися в істериці з криками про те, що він нічого для вас не робить, скажіть краще, що вам би хотілося проводити одне з одним більше часу у романтичній обстановці, тому що ви сумуєте за ним і кохаєте.

Концентруйтеся на кращих рисах чоловіка і кажіть йому про них

Недоліки є у всіх, і якщо бачити тільки їх та загострювати на них увагу, то можна все життя шукати неіснуючий ідеал. Кохайте і приймайте обранця таким, яким він є. І не забувайте йому нагадувати, який він розумний, добрий, щедрий, чудовий…

У вирішенні важливих питань не давайте порад зверхньо, а приймайте і позицію чоловіка

Люди різні, і їх точки зору теж. Навіть якщо ви вивчилися на економіста і маєте червоний диплом, ви все одно не повинні одноосібно розпоряджатися родинним бюджетом і говорити, що ви краще знаєте, як вести облік коштів. Вирішуйте разом, слухайте свого чоловіка і намагайтеся бути йому партнером, а не босом.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *