Попередження психолога: не можна цілувати дітей в губи

Нещодавно в мережі з'явилася цікава замітка про те, добре чи не дуже добре те, що батьки цілують своїх дітей в губи, інформує Ukr.Media.

Спираючись на теорії дитячого психолога Шарлотти Резник та деяких інших фахівців, ця стаття, опублікована Vida Madre, закликає батьків задуматися про те, як має проявлятися вираз любові до своїх дітей.

Обговорювання викликала спірна фотографія, опублікована селебріті Вікторією Бекхем, на якій вона цілує свою дочку.

Доктор Резник підкреслила, наскільки руйнівним може бути це «безневинне» вираження любові. «Цілувати дітей в губи — це те, чого робити не можна. Якщо ви почнете, то чим закінчите?» – попереджає фахівець. Вона переконана, що цей акт впливає на сексуальність дітей, яка починає проявлятися вже в ранньому віці.

Як не дивно, діти починають усвідомлювати свою сексуальність у віці від 4 до 6 років, і тому батьки повинні уникати створення плутаних емоційних зв'язків.

По суті, цей фахівець рекомендує, щоб, незалежно від віку дітей, батьки не привчали їх до афективного вираження кохання, яке може бути стимулюючим або невірно витлумаченим у майбутньому.

Тим не менш, деякі вчені спростували думку доктора Резник, і заявили, що поцілунки в губи між батьками і дітьми не можуть бентежити і що це всього лише прояви батьківської любові. У деякому роді вони відкидають теорію про те, що «простий поцілунок в губи» може зашкодити стосункам з батьком або матір'ю.

Так як для мільйонів людей поцілунки в губи дітей є звичайною практикою, здається надуманим переживання, що це може вплинути на їх емоційне здоров'я. Але так чи інакше, існують компетентні поради про те, як виявляти свою прив'язаність до дітей.

6 здорових способів показати дітям свою любов

Важливо знати, що є багато інших способів висловити материнську або батьківську любов.

Обіймайте їх

Без сумніву, обіймати своїх дітей, коли вони прокидаються і біжать до вас, — одне з найбільш здорових і втішних виразів любові, які ви можете їм дати. Тому не соромтеся обіймати їх і робити їх щасливішими і впевненішими в собі.

Скажіть їм, як любите їх

Не має значення, що ви повторюєтеся, ви завжди повинні розповідати своїм дітям, наскільки ви їх любите. Незалежно від того, наодинці або публічно, нехай вони відчувають себе коханими кожен день.

Пишіть їм листи або записочки

Листи ніколи не вийдуть з моди в разі материнської або батьківської любові. Тому насмілюйтеся писати своїм дітям все, що хочете. Без сумніву, вони будуть вам вдячні.

Цілуйте їх в щічки і лоб

Якщо ви один з тих, хто не впевнений, наскільки правильно поцілувати ваших дітей в губи, не турбуйтеся, тому що у дітей ще є щоки і лоб.

Підтримуйте їх у будь-який момент

Навіть якщо вони маленькі, і ви думаєте, що у них ще немає цілей або мрій, дозвольте їм відчути всю любов, яку ви відчуваєте до них.

Грайте з ними

Гра з дітьми і ваша повна увага — це найкращий спосіб виразити свою любов. Безсумнівно, цей простий, але важливий акт надзвичайно важливий для їх розвитку.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *