Психологи розповіли, які фото в «Instagram» відлякують гідних чоловіків і залучають не тих, хто вам потрібен

Соціальні мережі давно стали не просто розвагою, а повноцінною частиною життя практично кожної людини. Ми там спілкуємося, працюємо і знайомимося. Психологи розкажуть про те, які фото відлякують гідних чоловіків, інформує Ukr.Media.

Фото з подарунками від чоловіків і квітами

Кожна дама, яка жадає уваги з боку сильної статі і заздрості з боку прекрасної, обов'язково повинна викладати фото з квітами від залицяльників, з подарунками від коханого і з іншими знаками уваги. Це стало обов'язковим ритуалом для багатьох жінок.

Насправді на такі фото має стояти безумовне табу. Одна справа, коли хочеться зробити приємне своєму чоловікові, виклавши таке фото. Партнер, швидше за все, буде радий цьому. Інша справа — демонструвати публіці кожен букет від тих, хто залицяється до жінки.

У такому разі чоловік думає: «Окей, я тут точно зайвий, у неї і без мене ціла купа залицяльників». Так можна втратити гідного чоловіка. Подібні фото — магніт для спокусників, яким потрібно лише затягнути даму в ліжко. Вони вирішують, що таку особу можна спокусити подарунком, тому навколо подібних жінок крутиться багато типових донжуанів.

Фото з дітьми

У «Instagram» та інших соціальних мережах можна зустріти величезну кількість профілів з жінками, які викладають тільки фото зі своїми дітьми. Це відлякує чоловіків — і хороших, і поганих, так що краще викладати подібні фото рідше.

Що думають чоловіки, бачачи такий профіль: «Вона красива, але з дітьми. Можливо, вона заміжня, так що не буду її турбувати своїми намірами». Чоловіки обходять вас стороною, адже вони просто бояться таких жінок. Їм здається, що жінки, чий фокус уваги зосереджений виключно на материнстві, шукають батька своїй дитині, та ніщо більше їх не цікавить.

Багато фотографій з різними чоловіками

Ті, кому дама може сподобатися, відразу задумаються на тему того, хто постійно знаходиться поряд з жінкою. Якщо фото потрібно викласти, можна написати, хто з вами поруч — брат, колега, партнер по бізнесу. Чоловіки не хочуть бути одними з багатьох, тому важливо допомогти їм зрозуміти, що в них не буде конкуренції в особі тих, хто на фото.

Будь-які фото, на яких ви обіймаєтеся з чоловіком або тримаєтеся за руки, відлякують шанувальників і потенційних чоловіків для відносин. Особливо небезпечними можуть бути фото з колишніми. Їх краще видаляти, тому що чоловіки не розуміють, колишній це чи справжній партнер.

«Подивіться на мене — я богиня»

Чоловіків відлякують «інстаграми» жінок, наповнені фото, які так і кричать: «Подивіться на мене — я богиня, я красуня, і я хочу більше лайків!».

Такі сторінки «instagram» приваблюють чоловіків, яких цікавлять тільки зустрічі, які ні до чого не зобов'язують. Звичайно, серед них можуть трапитися і цілком пристойні кандидати, але буде складно розібратися, хто з них хто. Да, дуже серйозні і офіційні фото відлякують чоловіків, іноді можна показати свою красу. Але занадто демонструвати себе в соціальних мережах не варто.

На всіх фото тільки ви і нікого більше

Це не дуже інформативно: цікавим і гідним чоловікам захочеться не лише на вас подивитися, вони захочуть дізнатися, хто ви, чим займаєтесь, які у вас захоплення. Намагайтеся урізноманітнити свій «instagram» фотографіями різного плану.

Покажіть чоловікам, що ви товариські і не зациклені на собі. Так ви зможете більше і частіше спілкуватися з претендентами на ваше серце, які знають, що і як можна у вас запитати, про що побалакати.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *