Вибачайтеся правильно: як чоловікам просити вибачення у жінок

Визнавати свої помилки та просити вибачення одне перед одним у парі — це важлива навичка, яка допомагає підтримувати здорові стосунки, розповіли психологи. На їх думку, чоловікові під час примирення з дружиною слід дати їй виговоритися, щоб "відпустити" образу, а неприємні відчуття від сварки можна згладити подарунком, інформує Ukr.Media.

За словами психологів, одразу після конфлікту подружжю необхідно охолонути та розійтися по різних кімнатах, щоб заспокоїтися і зібратися з думками. Після цього важливо вислухати одне одного без перебивання, щоб кожен міг висловити свої почуття, побоювання і точку зору.

Якщо ви припустилися помилки, то просто щиро визнайте. Скажіть: "Мені шкода, що так вийшло". При цьому не шукайте собі виправдання, просто візьміть на себе всю відповідальність за те, що трапилося, і розкажіть їй, як ви хочете це змінити в майбутньому, — порадили фахівці чоловікам.

Вони додали, що необхідно висловити співчуття про те, що трапилося, показати дружині, що ви розумієте і поважаєте її почуття та емоції.

Вислухайте свою дружину. Вона проговорить вам свої емоції, і це дасть їй змогу відпустити образу на вас, а у вас знайти свою підтримку та опору, — зазначили психологи.

Експерти додали, що в разі коли дружина сильно поранена тим, що сталося, не готова вислуховувати вибачення і приймати ваші подарунки, не слід наполягати. Краще дати їй час і простір, щоб емоції вляглися, і вона змогла ухвалити рішення про прощення.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *