Уся справа тільки в цьому: психологи розкрили справжній секрет довголіття

Британка Полін Мартін розкрила секрет свого довголіття. За її словами, вся справа — в інтересі до життя. Психологи розповіли, як правильно підтримувати зацікавленість у житті, і як бути, якщо це не вдається, інформує Ukr.Media.

За їх словами, інтерес людини до життя насправді впливає на його тривалість.

Коли в людини є інтерес до життя і якась мета, то людині легше жити і це дійсно сприяє довголіттю.

Як зазначили фахівці, багато людей уміють тільки працювати. Така проблема може йти з дитинства: наприклад, дитина читала книжку або займалася творчістю, а батьки сказали їй, що відпочивати — погано. Такий підхід точно не підвищує інтересу до життя.

Коли людина весь час працює, у неї немає бажань і мети — тільки побутові питання, — пояснюють експерти. Іноді метою стає турбота про дітей. Коли діти виростають, мета закінчується, і людині стає нецікаво жити. Щоб цього не відбувалося, потрібно дбати про себе і вибудовувати не тільки побутову частину життя.

Психологи впевнені: вкрай важливо прислухатися до себе, шукати свої таланти, бажання та інтереси. Потрібно не боятися ставити перед собою цілі та прагнути до них. А якщо одна мета стала нудною — потрібно вибрати іншу.

Навіть людям, які не потребують спілкування, все одно важливо періодично з кимось розмовляти, щоб зберігати інтерес до життя, впевнені експерти.

Є інтроверти, яким не потрібно багато спілкування. Але і для них теж важливо, щоб десь були люди, яким можна зателефонувати і поговорити. Важливо підтримувати стосунки з родичами та друзями. Якщо оточення немає, можна знайти гуртки, в яких це оточення з'явиться.

Якщо нічого не допомагає і інтерес до життя згас — значить, є якась заборона, блок, який не дає змоги отримувати задоволення. У цьому разі, як підкреслили фахівці, допоможе робота з психологом.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *