15 ознак того, що Ваша кішка таємно злиться на Вас

Думаєте, ваша кішка мурчить, бо вона рада вас бачити? Не завжди! Кішки – це королеви змішаних повідомлень. Ось як краще зрозуміти вашу хитру, а, можливо, і ображену кішечку, інформує Ukr.Media.

Вона дивиться на вас здалеку

Важко сказати точно, що ваша кішка тримається на відстані, тому що вона засмучена, або якщо вона залишається осторонь… ну, вона – кішка, а кішки – справжні диваки. Але якщо ваш пухнастий друг активно уникає вас, коли вона зазавичай грайлива, або тримається подалі від вас значно довше, ніж зазвичай, це може бути ознакою того, що вона розлючена, злякана або стривожена. Кішки будуть залишатися на відстані, коли вони заплутуються або розгублені, скажімо, раптовим голосом, швидкими рухами або навіть незнайомим запахом на вашій куртці. Рішення? Просто дайте їй час, і вона повернеться до вас, коли сама буде готова.

Кішка ричить на вас

Думаєте, що тільки собаки здатні ричати? Тоді ви ніколи не бачили розлючену кішку. Коти можуть виробляти широкий спектр шумів, які сигналізують про їхне незадоволення, включаючи горловий рик. Якщо ваша тварина озвучує свої почуття, почніть з того, щоб дати їй час заспокоїтись, а потім повільно робіть речі, які налагодять позитивні стосунки між вами, наприклад, це може бути годування, гра з іграшками, пестощі або розмова.

Вона дивиться на вас особливим поглядом

Що за погляд? Якщо ви є власником кішки, вам навіть не доведеться запитувати – кішки є справжніми майстрами, які передають свої почуття через очі. Кішки особливо стають обуреними, коли їхній звичний плин життя заплутується, наприклад, як якщо ви пізніше годуєте їх або під час переходу на літній час. Рішення очевидне: заплануйте своє життя, виходячи із побажань свого котячого повелителя. Ми жартуємо – здебільшого кішки будуть почуватись краще, якщо всі процеси в її житті будуть проходити за регулярним, передбачуваним графіком, тому намагайтеся дотримуватися його.

Кішка починає набридати вам, коли ви дістаєте валізи

Кішки здатні відчувати, коли ви готові залишити їх. Вони можуть діяти так, ніби їм байдуже те, що ви робите, але починаючи упаковувати свій багаж, ви можете помітити, що ваша кішка нахмурилася і дивиться на вас. Це легко виправити: залиште футболку або яку-небудь одяг з вашим ароматом в її ліжку. І переконайтеся, що доглядальник вашого кота звертатиме його увагу саме на цю річ, поки вас не буде вдома. Тоді все буде добре, коли ви повернетеся додому.

Вона уникає своїх улюблених іграшок

Іграшки дійсно можуть бути основним джерелом роздратування для кота. Вони нудьгують з одними і тими ж іграшками, тому важливо їх змішувати, змінювати або освіжати за допомогою котячої м'яти. Котам потрібно багато стимулів, тому, що вони є природними мисливцями і люблять грати в погоню і захоплювати свою "жертву".

Кішка ховається під диваном і відмовляється виходити

Хованки – це одна з перших ознак того, що ваша кішка нещасна або їй страшно з вами або вона налякана певною обстановкою чи ситуацією. Утримайтеся від бажання спробувати витягнути її, адже ховання, – це захисний рефлекс тварини, і, якщо ви змусите її вийти до вас, перш, ніж вона буде готовою, то тварина може стати агресивною та неконтрольованою.

Тварина раптово стає занадто пухнастою

Сам стереотип розлюченої кішки – це кішка, що присідає, вигнувши спину дугою, з розпушеним хутром і пухнастим хвостом. Це надає тварині вигляд, ніби вона значно більша і більш залякує противника, що часто викликає негативний вплив на закоханих у тварину власників. Але незалежно від того, наскільки симпатичною або смішною ви знайдете таку позу, зараз не час підходити до тварини. Дайте їй час, інакше вона зможе на вас напасти або вкусити.

Вуха пухнастика виглядають так, ніби він готовий стрибнути

Вуха сплющені назад до голови і злегка стирчать, "як крила літака" – це точний індикатор, що ваш кіт засмучений. Не хвилюйтеся, але тримайтеся на відстані. Тотальна атака по відношенню до людей не є надзвичайно поширеною, а інколи це трапляється, що насправді може бути перенаправленою агресією. Ваша кішка не може вилити агресію на справжню причину своєї невдачі (наприклад, її роздратувала спритна білка у дворі!). Тому, замість цього кішка атакує людську руку, яка намагається її приголубити, коли тварина засмучена.

Кішка сходила в туалет на вашу подушку

Рідко трапляється власник кішки, який не виявив "подарунок" у дивовижному місці. Сходити в туалет на вашому ліжку – це типова ознака тривоги, пов'язаної з вашим віддаленням від пухнастика. Хоча, може здатися, що тварина гнівається і виносить свій гнів на вас, насправді, вона використовує свій власний аромат як спосіб впоратися зі своїми тривогами. Те, що вони націлені на ліжко, є свого роду компліментом, оскільки саме ліжко пахне так, як її улюбленець – ви.

Тварина кусає вас за руку, коли ви її гладите

Тільки не говоріть про кусання руки, що годує вас! Ваш кіт коли-небудь просив, щоб його погладили, а потім трохи вкусив або подряпав вашу руку? Це називається "ласкою агресією", і це абсолютно нормально (якщо це не дратує). Цей сигнал означає, що потрібно залишити його на самоті, і зовсім не означає, що кішка розлючена на вас. Просто вона хоче контролювати вашу взаємодію, а ласки, яких їй видається надто багато, стимулюють тварину на такий вчинок.

Кішка нервово помахує хвостом

Однією із перших тонких ознак того, що ваша кішка розлючена на вас, це коли ви бачите, що її хвіст розміщений низько, і рухається швидко вперед і назад, та з боку в бік. Коли ви бачите, що хвіст тварини нервово рухається, припиніть робити все, що ви робите, оскільки це засмучує її. Дайте тварині час, і відступіть, поки вона сама не заспокоїться.

Кішка мочиться на вашу випрану білизну

Ваша кішка не робила цього ще відколи вона була кошеням, а тепер раптово вона мочиться по всьому будинку? Це вірний знак того, що вона засмучена. Це найчастіше трапляється на м'яких поверхнях, таких як купа білизни, дивани, або ваше ліжко. Важливо подбати про цю проблему ще до того, як вона стане звичкою; поговоріть зі своїм ветеринаром, можливо вам потрібна допомога, щоб зупинити таку поведінку. Разом ви точно знайдете причину.

Ваш підопічний відмовляється від своєї улюбленої страви

Коли кішка засмучена, то вона може їсти менше, або навіть відмовлятися від їжі взагалі. Часто така реакція відбувається на нову або незнайому ситуацію, зміну режиму, або через велику подію вдома, наприклад, народження нової дитини. Слідкуйте за цим, але це також може бути ознакою хвороби. Якщо вона не буде їсти більше дня або двох, то негайно відведіть її до ветеринара.

Кішка муркотить

Кішки муркочуть, тому що вони щасливі, правда? Не завжди! Муркотіння може також свідчити про тривогу, страх або навіть агресію. Якщо ви продовжуєте пестити тварину, що муркотить, навіть після того, як вона проявляє інші ознаки роздратування, то вона може вас навіть атакувати.

Тварина грає у Росомаху на вашому дивані

Немає нічого більш неприємного, ніж кішка, яка дивиться вам прямо в очі, розкриває свій кіготь, а потім промахає ним по новому шкіряному дивані. Замість агресії або гніву, це, швидше за все, прояв того, що ваша кішка помічає свою територію. Кішки дуже територіальні, і це, як правило, корінь майже кожного випадку дивної поведінки котів. Кішки сприймають будинок і двір як своє королівство, тому такі речі, як мітки на меблі і орошення сечею на стінах – це просто свіжі межі своїх володінь.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *