Чому кішка краде зі столу їжу: про це знає не кожен власник

Кішки звикають їсти свій корм. Однак деякі вихованці ні-ні та зазирнуть на обідній стіл, щоб дізнатися, що їсть господар. Найвідважніші прагнуть спробувати їжу людини або непомітно її поцупити, інформує Ukr.Media.

Чому ситі коти, яких з дитинства привчили до власної миски, стають крадіями людської їжі?

Перш ніж вирішувати проблему, потрібно зрозуміти, що спонукало кішку лазити по столу і тягати їжу.

Цікавість

Кухня сповнена ароматів. Вони приваблюють тварину. До того ж кішка бачить, що люди постійно збираються за столом, ставлять прилади, їдять, щось обговорюють.

Кішці цікаво, вона теж хоче бути частиною цього зібрання. Ось і стрибає мурчик на стіл, щоб і його помітили.

У такому разі, можна пригостити вихованця його ж кормом у чистій мисці, поставивши поруч зі столом. Не проявляйте слабкість і не давайте кішці свою їжу. Це розбалує тварину і викличе неприємні наслідки зі шлунково-кишковим трактом.

Голод

Коли тварина хоче їсти, вона шукає їжу. Це нормально. Обідній стіл — місце, де готують їжу і викладають для їжі. У котів пам'ять хороша. Ось і лізе кіт на стіл, щоб чимось поживитися. Слідкуйте, щоб у кота завжди в мисці було трохи корму.

Можливо, цей корм не підходить кішці, і вона відмовляється його їсти, або не наїдається ним через погану якість. Наприклад, якісного корму кішці потрібно в 1,5-2 рази менше, ніж низькопробного і широко розрекламованого корму з супермаркету.

Полювання

Кішки — мисливці. Стіл для них — джерело здобичі. Особливо, пухнасті люблять навідуватися туди вночі або коли господарів немає вдома.

Мета кухонного мисливця: вистежити жертву (сосиску на тарілці), напасти, схопити і потягти в затишне місце для поїдання.

Якщо кіт ситий, то просто приховає здобич і спокійно піде у своїх справах. Пізніше господиня знайде забуту ковбаску, коли наводитиме лад.

Вихід один — закривати кухню на час своєї відсутності. Частіше грати з кішкою, пропонуючи зловити заводну мишку або мотузочку. Добре справляються з такою роботою за відсутності господаря інтерактивні іграшки.

Щоб відучити кішку красти зі столу, потрібно не тільки виганяти її, а змінити своє ставлення до тварини.

Раз кіт вперто лізе на стіл, значить, йому чогось не вистачає: харчування, спільних ігор, уваги.

Кішки, хоч і самостійні, потребують нас так само, як і ми їх.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *