Чорна кішка на прізвисько Арі любить носитися по будинку і грати з крихітним мигдалем

У Арі, врятованої чорної кішки, є цікава улюблена іграшка. Однак її господиня не одразу змогла зрозуміти, з чим же її улюбленцю подобається гратися. Річ у тім, що у цієї кішки дуже вибірковий характер, тож після тисячі різних іграшок, власниця Арі вже зневірилася знайти щось для неї.., інформує Ukr.Media.

Одного разу все змінилося, коли господиня Арі жартома кинула кішці… мигдаль! Відтоді горіх ще жодного разу не набрид їй.

Арі ніколи не залишає мигдаль надовго і любить грати з ним у "принеси". Їй також подобається ховати горіхи в найнесподіваніші місця. Своїми жартами Арі "вбила" незліченну кількість мигдальних горіхів (цікаво, що вона ніколи їх не їсть). І До речі, це тільки одна з цікавих примх кішки!

У Арі є дика, дивна сторона, яка проявляється, коли вона грайлива. Вона вигинає спину і розпушує хвіст, як перелякана кішка, але насправді вона просто драматизує і готується грати і носитися по дому.

"Рухи лютої пантери-ніндзя" поступово проявлялися в міру того, як вона вчилася все більше і більше довіряти своїй новій господині, яка забрала Арі з вулиці. І ми тільки раді, що любов і ласка допомогли кішці проявити свій унікальний характер.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *