Дізнайтеся, яка планета керує вашим знаком Зодіаку, а також як це впливає на ваше життя

Ви коли-небудь замислювалися над тим, що небо показує вам? Один із способів зрозуміти себе, знати більше про свою правлячу планету. Кожен знак Зодіаку має правлячу планету, яка відповідає за деякі з ваших ключових рис особистості. Давайте дізнаємося вашу правлячу планету і як вона може вплинути на вас, інформує Ukr.Media.

Овен: Марс

Марс, Бог війни, це ваша правляча планета. Марс пов'язаний з дією, бажанням, енергією, рішучістю і пристрастю. Як і Марс, ви вогненний і пристрасний. Ви сповнені енергії та ентузіазму. Ви орієнтуєтеся на дії і дуже добре все виконуєте. Ви амбіційні, любите досягати успіху. З негативної сторони ви можете бути нетерплячими і запальними. Думайте перш ніж говорити. Не будьте вперті. Закінчуйте те, що ви почали. Терпіння – ваш друг, а гнів – ваш ворог.

Телець: Венера

Венера, Богиня Любові, ваша правляча планета. Венера управляє грошима і любов'ю. У Тельців виділяється земний і матеріалістичний аспект Венери. Ви стабільні, надійні, практичні і працьовиті. Ви цінуєте красу, задоволення і комфорт. Коротше кажучи, ви працюєте над тим, щоб ви могли розважатися! На негативній ноті, точно так само, як Венера, ви можете бути поблажливі. Зміна – ваш друг, а лінь ваш ворог.

Близнюки: Меркурій

Меркурій, Посланець Богів, це ваша правляча планета. Меркурій пов'язаний з комунікацією і самовираженням. Інтелектуальні аспекти Меркурія більш виражені у Близнюках. Як і Меркурій, ви цікаві, товариські і універсальні. Ви розумні, інтелектуальні і дотепні. Ваші чудові навички спілкування допомагають вам розширити своє коло спілкування. Меркурій також може викликати у вас занепокоєння. Дотримуйтеся плану, дорогі Близнюки. Фокус – ваш друг, занепокоєння – ваш ворог.

Рак: Місяць

Ваша правляча планета – це Місяць. Місяць являє собою емоції, настрій, потреби, звички, реакції і несвідоме. Місяць пов'язаний з жіночою енергією. У вас чутлива і емоційна душа. У вас є жалісливе серце, і ви глибоко дбаєте про інших. Іноді ви дозволяєте своїм емоціям вести вас. Такий підхід до життя може зробити вас вразливим, але він також може зробити вас дуже інтуїтивним. Ваша правляча планета може поліпшити вашу уяву, творчість, інтуїцію і співчуття. Місяць також може зробити вас примхливим і ірраціональним. Не дозволяйте своїм емоціям контролювати вас. Оптимізм – ваш друг, а жалість до себе – ваш ворог.

Лев: Сонце

Ваша правляча планета – це Сонце. Сонце являє собою наше его, волю, життєздатність, самобутність і свідомий розум. Ви зухвалі, горді, щедрі, теплі і міцні. Так само, як Сонце є центром нашої сонячної системи, ви б хотіли бути в центрі уваги. На негативній ноті ви можете бути хвалькуватим, злісним, зарозумілим і впертим. Смирення – ваш друг, гнів ваш ворог.

Діва: Меркурій

Меркурій, посланець Богів, управляє Дівою. Практичні аспекти Меркурія більш виражені у Діві. Ви логічні, практичні і докладно орієнтовані. Меркурій допомагає вам приймати рішення найбільш практичним і раціональним чином. У вас є потужний розум, який допомагає вам вчитися, аналізувати і фокусуватися на деталях. Це допомагає вам прагнути до досягнення досконалості у всьому, що ви робите. Але це також може змусити вас сильно критикувати себе та інших. Навчіться дивитися на велику картину. Подивіться на красу в недосконалості. Робіть компліменти собі і людям, які вас оточують. Компліменти – ваші друзі, а занепокоєння – ваш ворог.

Терези: Венера

Венера, Богиня Любові, править Терезами. Венера пов'язана з любов'ю, гармонією, рівновагою, справедливістю, красою, добротою, спокоєм і співпрацею. Ти керуєш своїм серцем. Ви чарівна, дружня душа, яка шукає любов, мир, рівновагу та гармонію в житті. Ви дипломатичні і бачите всі сторони ситуації. На негативній ноті ви можете бути поблажливим і нерішучим. Прийміть рішення і дотримуйтеся його. Визначення – ваш друг, а поверховість ваш ворог.

Скорпіон: Плутон

Плутон, Бог підземного світу, ваша правляча планета. Плутон інтенсивний і пристрасний. Плутон пов'язаний з трансформацією, оновленням і відродженням. Ви зосереджені, і ніщо не може відвернути вас від ваших цілей. У вас є глибока внутрішня потреба шукати істину і розкривати приховані речі. Істина в кінцевому підсумку звільнить вас. Плутон дає вам цю здатність трансформувати себе і йти по шляху до вашого найвищого блага. На негативній ноті Плутон має одержиму потребу у владі та контролі, які можуть бути виражені деструктивними способами. Прощення – ваш друг, а секрети – ваші вороги.

Стрілець: Юпітер

Юпітер, Цар Богів, ваша правляча планета. Юпітер пов'язаний з надією, вірою, метою, можливістю і зростанням. Юпітер – планета удачі, достатку і оптимізму. Як Юпітер, ви відчуваєте себе щасливим і оптимістичним. Ви заповзятливі і хочете ризикувати, оскільки у вас є віра в те, що все працюватиме на вашу користь. Переконайтеся, що ви не стаєте занадто самовпевненим і не починаєте сліпо вірити у різні речі. Такт – ваш друг, перебільшення ваш ворог.

Козеріг: Сатурн

Сатурн – ваша правляча планета. Сатурн пов'язаний з обмеженням, відповідальністю, прихильністю, дисципліною і важкою роботою. Ви амбітні, і ви дуже багато працюєте, щоб досягти своїх цілей. Ви сповнені рішучості досягти успіху проти всіх розбіжностей, крок за кроком. Сатурн дає терпіння, мудрість, рішучість і зосередженість. Ви дуже реалістичні і практичні. На негативній ноті ви можете бути песимістичним і надмірно обережним. Оптимізм – ваш друг, а побоювання – ваш ворог.

Водолій: Уран

Уран – ваша правляча планета. Це пов'язано з інноваціями, відкриттям, прогресом і новизною. Уран відрізняється від інших планет, коли він обертається по вертикальній осі. Як і Уран, ви любите бути іншими. Ви – творча і ексцентрична душа, яка любить відзначати оригінальність та індивідуальність. Уран дає вам сили бути незалежними і виділятися в натовпі. На негативній ноті ви можете бути бунтівником без причини. Обов'язки – ваші друзі, а екстремізм – ваш ворог.

Риби: Нептун

Нептун, Бог моря, це ваша правляча планета. Нептун пов'язаний з натхненням, мріями, інтуїцією і духовністю. Ви мрійник. Ви втрачені в своєму світі мрій, де все просто ідеально. Нептун впливає на вас, щоб бути дуже винахідливим, інтуїтивним, творчим, добрим і співчутливим. Ви вірите, що світ сповнений магії, і ви завжди шукаєте цю магію. На негативній ноті ви можете спробувати уникнути суворої реальності життя, розвиваючи залежність. Залишайтеся заземленими. Реальність – ваш друг, а залежність – ваш ворог.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *