Декілька забобонів про кішок, які доводять, що вони – містичні істоти

Ви ніколи більше не будете дивитися на свого улюбленого улюбленця, як і раніше, інформує Ukr.Media.

Кішки — пліткарки

У Нідерландах кішки вважаються пліткарями, які з радістю вибовкають всі ваші найпотаємніші і темні таємниці. З цієї причини люди намагаються не вести важливих або особистих розмов, поки в кімнаті перебуває кішка, на випадок, якщо вона підслухає.

Кішка, що вмивається, — до приходу нежданих гостей

Згідно з японським забобоном, якщо кішка вмиває морду лапами, це не просто догляд за собою — це означає, що до будинку наближаються гості. Подібні забобони існують і в інших країнах: деякі люди в США очікують візиту гостей, якщо кішка почне чистити вуса.

Кіт чхнув — до удачі

В Італії вважається, що почути чхання кішки — до удачі. Зокрема, якщо ваш вихованець чхає, це означає, що до вас скоро прийдуть гроші. А якщо наречена в день весілля почує, як чхає кішка, значить, шлюб буде вдалим. Однак будьте обережні: хоча один чих може принести удачу, але якщо кішка чхне тричі, це вказує на те, що ви скоро захворієте.

Чорні кішки топлять кораблі

Саме чорні кішки провокують найбільшу кількість забобонів. Можливо, це пов'язано з давнім єгипетським повір'ям, що чорні кішки асоціювалися з богинею Бастет. Або з європейським переконанням, що у всіх відьом були чорні кішки, і тому вони були злою ознакою.

Одне марновірство про чорну кішку полягає в тому, що якщо вона зайде на корабель, він затоне в наступній подорожі.

Кіт може допомогти вам вийти заміж

Хоча поп-культура перетворила кішок на символ вічної самотності, згідно з однією книгою про німецькі традиції, кішки можуть допомогти жінці, яка мріє вийти заміж. Усе, що їй потрібно зробити, це "погодувати кішку з взуття". Шкода, забобон не говорить, що має статися далі або як витягнути недоїдений котячий корм із взуття.

Кішки можуть викликати дощ

У деяких частинах Індонезії кішки асоціюються з погодою. Якщо люди хотіли, щоб пішов дощ, вони обливали водою кішку. Вважалося, що кіт тоді викликав дощ як помсту.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *