Досвідчені господині порадили простий засіб, який усуне котячий запах у квартирі

Трапляються випадки, коли під час здавання квартири не обговорюються додаткові умови проживання. Наприклад, багато хто дозволяє собі заводити тварин, не запитавши про це господаря. Якщо з папугою або щуром практично немає жодних проблем, оскільки вони проживають у клітці, то з котами складніше, інформує Ukr.Media.

Часто після того, як квартиранти з'їхали, неприємний котячий запах залишається довгий час. Залишки біологічних відходів котів часто вбираються у шпалери, лінолеум, килими, меблі. Господарі намагаються провітрювати приміщення, але запах нікуди не дівається.

Здавалося б, час іти на крайні заходи, але в цей момент важливо зупинитися, адже існує дійсно корисний спосіб, який допоможе усунути запах "котячої" життєдіяльності. Засіб копійчаний, не потрібно купувати спеціальних хімікатів.

Вам знадобиться сік одного лимона і 200 грамів води. З лимона у воду видавлюється сік, вміст добре перемішується в глибокій тарілці, потім ним можна обробити всі поверхні, попередньо промокнувши губку. Як варіант — скористатися спреєм. Засіб добре видаляє запах і абсолютно безпечний для будь-яких поверхонь.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *