Хитрощі, які допоможуть песику проковтнути таблетку, навіть якщо він зовсім цього не хоче

Умовити дитину, що захворіла, випити ліки — для багатьох батьків завдання не з простих. А лікування домашнього вихованця взагалі іноді перетворюється на справжній квест

Відвести чотирилапого улюбленця родини до лікаря і здати аналізи, коли він погано почувається, — ще пів справи. Для лікування зазвичай призначаються таблетки, які треба регулярно приймати. А як згодувати пігулку собаці, якщо вона не хоче їсти несмачні ліки і ще брикається?

Ветеринари розповіли про чотири способи зробити це без зайвих зусиль, інформує Ukr.Media.

Сховайте таблетку в їжі

За словами ветеринара, достатньо подрібнити пігулку та змішати з їжею. Якщо ж ліки треба давати тільки цілком, фахівець радить загорнути їх у фарш чи паштет.

Але деякі собаки можуть відчути запах і відмовитися їсти. Тоді спробуйте інші методи.

Використовуйте маскувальну кишеню

Маскувальною кишенею називають їстівні міні-пакети, в які можна покласти таблетку і дати вихованцю. Вони краще за звичайну їжу перекривають запах ліків. Придбати їх можна у ветаптеках.

Покладіть пігулку на корінь язика і змусьте собаку проковтнути її

За словами ветеринара, це найшвидший і найправильніший спосіб. Для цього однією рукою треба відкрити собаці пащу, а іншою покласти пігулку на корінь язика. Потім закриваєте рот вихованцю і злегка масажуєте горло в напрямку зверху вниз.

Важливо не класти ліки надто глибоко, улюбленець повинен сам їх проковтнути, уточними лікарі.

Скористайтеся інтродьюсером

Цей інструмент ще називають таблеткодавцем. Просто покладіть у нього ліки, вставте кінчик у пащу собаки та натисніть на поршень. Купити такий пристрій можна у зоомагазинах.

Якщо з вашим вихованцем жоден метод не спрацював, варто звернутися до ветеринара та попросити призначити ліки у рідкій чи порошкоподібній формі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *