Як врятувати будинок від шерсті тварин: грумери поділилися секретами

Грумери розповіли, як позбутися вовни вихованців у будинку. Жити з кішкою, і з собакою теж, значить, жити з її вовною. Цей вислів вірний на 100%, якщо тільки ваш вихованець не належить до безшерстих порід, заявили фахівці. Однак способи зменшити кількість вовни в будинку є, інформує Ukr.Media.

За словами експертів, дуже важливо підібрати потрібний корм. Якісне харчування забезпечить вихованцю яскраву, блискучу вовну, яка не збирається в ковтуни, не сиплеться постійно, а також чисту та здорову шкіру. Враховуйте, що після зміни корму результат буде помітний лише за кілька тижнів. Важливо також стежити за здоров'ям та повноцінними фізичними навантаженнями вихованця — будь-які проблеми відбиваються на стані вовни та шкіри.

Грумери нагадали, що домашніх тварин необхідно регулярно та ретельно вичісувати та мити. Ці процедури зменшують випадання вовни. Мити вихованця рекомендується приблизно раз на один-два місяці, а вичісувати — раз на один-два тижні, пояснили експерти.

У приміщенні, де постійно знаходиться вихованець, повинен бути оптимальний мікроклімат, тобто температура та вологість. За словами фахівців, це зменшує електризацію вовни та її сухість, вона менше літатиме по будинку. Якщо вихованець категорично проти розчісування, спробуйте спеціальні рукавиці для видалення вовни. Найпростіший варіант прибрати надлишки — обтерти шерсть у напрямку зростання вологим рушником. Від ковтунів це, звичайно, не позбавить.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *