Як поліпшити особисте життя і зберегти в ньому романтику

Навіть якщо ви задоволені своїми стосунками, їх завжди можна поліпшити. Широкі романтичні жести не обов'язкові: близькість і довіра складаються з повсякденних дрібниць. Ось кілька простих способів, які допоможуть зберегти (або повернути) романтику у стосунки та відчути впевненість в собі та партнерові, інформує Ukr.Media.

Відправте партнеру текст підтримки

У тривалих стосунках віртуальне спілкування часто зводиться до обміну списком покупок. Найгірше, коли ця тенденція переходить і в живе спілкування — і ось вже ви говорите компліменти та зізнаєтеся один одному в любові тільки на свята. Зберігайте зв'язок протягом всього дня, особливо у важливі один для одного моменти. Коли партнер буде знати, що ви думаєте про нього, це допоможе йому відчувати підтримку і впевненість. Питайте, як у нього настрій, цікавтеся справами настільки, наскільки це доречно.

Створіть ритуал вітань і прощань

У спільному житті розлуки та зустрічі стають частиною рутини: ви розходитеся на роботу, відправляєтеся в магазин, їдете у відрядження. Момент прощання і привітання може бути швидким, машинальним і нічого не значущим, а може стати ще одним сигналом до близькості.

Вкладайте сенс у свої зустрічі та розставання: обніміться або поцілуйтеся, побажайте удачі або запитайте, як пройшов день, скажіть, що будете нудьгувати один за одним. Використовуйте цей ритуал як ще одну можливість висловити свою прихильність.

Тримайтеся за руки

Гуляти за ручку не тільки прерогатива підлітків. Те, що ніжні дотики у дорослих близьких стосунках сприяють нашому психічному і фізичному добробуту, а також зміцнюють близькість між людьми, підтверджує не одне дослідження. Якщо ви обидва не любите публічно проявляти свої почуття і вам не комфортно гуляти за руку, є багато інших можливостей для таких дотиків. Тримати руки поруч під час вечері, перегляду фільму або просто за розмовою — спосіб дати партнеру відчути вашу підтримку і любов.

Практикуйте когнітивну переоцінку

Професор психології в американському Північно-Західному університеті Елі Фінкель вважає, що регулярні вправи когнітивної переоцінки допоможуть підтримувати якість стосунків. Суть цієї практики в тому, щоб спробувати об'єктивно поглянути на ваші розбіжності.

Уявіть себе третьою людиною, яка прагне зрозуміти точку зору кожного з вас і при цьому хоче щастя для вашої пари. За словами Фінкель, цей прийом допомагає впоратися з негативними емоціями від ситуації і переформулювати її таким чином, щоб ви могли прийти до компромісу. Зрозуміло, виконувати когнітивну переоцінку повинні обидва партнери.

Формуйте особистий простір

Перш ніж шукати партнера і вступати з ним у стосунки, знайдіть впевненість у своєму житті без нього. Улюблений чоловік не повинен бути тим, без кого ваше існування втрачає сенс, інакше ви неминуче виявитеся у співзалежних стосунках.

Не забувайте про роботу, зустрічайтеся з подругами, захоплюйтеся чим-небудь. Так ви створите точки опори, завдяки яким ваше життя не впаде, якщо з якихось причин вам з хлопцем доведеться розлучитися. Крім того, коли у кожного з вас є своє незалежне життя, вам є про що говорити та що дати один одному.

Використовуйте ігрові способи прийняття рішень

Часто конфлікти в парах виникають через неможливість домовитися по дрібницях: вибрати фільм на вечір, ресторан на вечерю, колір шпалер у спальню. Щоб розбіжності не призвели до скандалу, виробіть свій спосіб прийняття рішень. Наприклад, ви вибираєте 5 варіантів, потім один з вас звужує його до трьох, другий до двох і так далі. Або доручіть всі удачі та киньте жереб. Такі прийоми корисні, коли немає достатньо переконливих аргументів на користь одного варіанта і здається, що зробити вибір майже неможливо.

Плануйте спільне проведення часу

Вирішуйте, як проведете вихідні ще цієї середи, домовляйтеся з ранку про дозвілля на вечір, заздалегідь запрошуйте один одного на побачення. Не бійтеся, що планування вб'є романтику. Для стосунків набагато гірше, коли то в одного, то в іншого з вас все час немає сил або часу, щоб побути разом. Або коли партнер псує ваші очікування і плани недоречним сюрпризом.

Слухайте музику разом

Музика може повністю змінити настрій. Правильний плейлист перетворить звичайну вечерю в романтичну, а чергові обійми — в сексуальну прелюдію. Вибирайте особливі для вашої пари пісні, знайомте один одного з музичними вподобаннями або просто включайте список новинок, під які захочеться співати чи танцювати.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *