Яка пора року найкраще підходить для того, щоб завести улюбленця: візьміть до уваги

До придбання пухнастого друга потрібно ставитися з усією відповідальністю. Тому, для цієї події слід правильно обрати час.
Перш ніж купувати улюбленця, необхідно розуміти, що маленьке кошеня або цуценя, повинні будуть адаптуватися до вашого дому. Малюка не можна надовго залишати одного, оскільки він може злякатися на новому місці або потрапити в якісь неприємності, інформує Ukr.Media.

Також, слід знати, що до того, як буде зроблено всі необхідні щеплення, вихованець не повинен контактувати з іншими, нещепленими, тваринами. Відповідно, найкраще вибирати таку пору року, коли ви зможете взяти відпустку і присвятити її вихованню нового члена сім'ї.

Переваги та недоліки кожного сезону

Осінь

Як правило, на початку осені ще зберігається тепла погода, а життя йде за розкладом, оскільки починається новий навчальний рік. У цей час є можливість записатися на консультацію до кінолога і пройти з вихованцем необхідні заняття. Восени багато хто повертається з дачі в місто і тому можна не турбуватися про те, що малюк загубиться на ділянці.

Зима

Попри холодну погоду, зима вдалий час для придбання маленького пухнастого друга. До настання дачного сезону ще залишається багато часу, і вихованець встигне підрости та прив'язатися до нового господаря.

Весна

Якщо ви плануєте переїзд на дачу, то цуценяті або кошеняті слід забезпечити безпеку на дачній ділянці. Багато заводчиків кішок не рекомендують випускати малюків на вільні прогулянки і утримувати вихованця в будинку хоча б до пів року. Що стосується цуценяти, то воно має гуляти тільки на повідку і під наглядом господаря, оскільки може втекти і загубитися.

Літо

Зазвичай, усі намагаються брати відпустку саме в літній період. Якщо ви не збираєтеся в подорож, то відпустку можна використати для виховання вихованця. За цей час ви встигнете навчити малюка базових навичок. Наприклад, користуватися лотком. Крім цього, цуценя або кошеня зможуть безболісно перенести переїзд на нове місце і звикнути до господаря.

Таким чином, експерти вважають, що заводити вихованця можна в будь-яку пору року. Кожен майбутній господар повинен орієнтуватися на свої можливості та враховувати всі нюанси.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *