Ідеальний попутник: породи собак, з якими найлегше подорожувати

Собаки, як і представники роду людського, бувають різними. Є домосіди, які воліють проводити більшу частину життя на дивані, а є вкрай непосидючі створіння, що сумують без нових вражень та знайомств, інформує Ukr.Media.

Золотистий ретривер

Це відмінний партнер для подорожей. Прогулянки, денний солодкий сон, ігри на свіжому повітрі, відпочинок на природі, а особливо подорожі та будь-яке проведення часу з ним, доставить нереальну кількість позитивних емоцій як усім учасникам, так само і самому вихованцю.

Пудель

Пес завжди підтримає свого улюбленого господаря в будь-яких починаннях і складе йому компанію в поїздці автомобілем або поїздом. Саме тому, якщо ви візьмете цього бешкетного і веселого компаньйона з собою, ви ні крапельки про це не пошкодуєте, а навіть навпаки, ще жодного разу захочете з ним поїхати кудись якнайшвидше.

Йоркширський тер'єр

Це карликова порода вагою до восьми кілограмів, тому вона чудово адаптується до тих умов, які ви можете забезпечити своєму вихованцю під час подорожі. Він потребує постійної уваги, спілкування та проведення часу зі своїми домочадцями, адже рідніше і ближче в нього більше немає нікого.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *