Жодна камера не зрівняється: названо 3 породи собак — найкращих в охороні будинку

Зоопсихологи розповіли, які породи собак найкраще підходять для охорони будинку. Незважаючи на те, що всі собаки уважні, вміють гавкати і кусати, не кожна з них підійде для охорони. Тут до породи висувають такі вимоги, як висока пильність, активність, врівноваженість, високий інтелект, здатність до навчання і хороші фізичні дані. Адже охоронний собака не тільки попереджає про небезпеку, а й, за необхідності, атакує зловмисника, пояснили експерти. Звісно, собака має бути досить великим, інформує Ukr.Media.

Серед охоронних порід фахівці виділили німецьку вівчарку, ротвейлера і добермана.

Німецька вівчарка

Німецька вівчарка — це та порода, яка перша спадає на думку. Солідна, сувора, із сильним охоронним інстинктом, яка, наче не залишає службу ні на мить. Такий пес має стійку психіку і легко навчається, завдяки чому цю породу використовують у поліції по всьому світу.

Ротвейлер

Ротвейлер — теж велика, серйозна порода. Її, за словами зоопсихолога, рекомендують заводити тільки досвідченим собаківникам. Тут потрібен спокійний і впевнений господар, тому що собака чутливий до емоцій людини, і, звісно ж, велика робота з виховання. Але натомість ви отримаєте безстрашного охоронця, який зупинить і грабіжника, і ведмедя.

Доберман

Закриває трійку лідерів доберман. Ця порода має грізну зовнішність і таку ж репутацію. Одна тільки її поява у дворі змусить злякатися. Це складна для новачків порода, яка вимагає часових і фінансових вкладень. Але генетично в ній закладені чудові вартові й охоронні якості, підсумували фахівці.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *