Кішку, яка роками скиталася на дніпровському ринку, удочерили в Польші

Історію Беляночки – кішки, яка довгі роки мерзла на ринку "Озерка" і хворій на лейкоз, наприкінці березня розповіла волонтер притулку для тварин "Друг" Олеся Леонова. Дівчина написала, що спала просто в коробці з-під бананів і харчувалася залишками пиріжків, мурку шкода всім працівникам ринку, але ніхто не береться забрати її до себе. Все, на що вистачило співчуваючих – розповісти про кішку волонтерам і запитати: "Так візьмете чи ні?", інформує Ukr.Media.

Олеся забрала кішку до себе і почала виходжувати. Довелося нелегко: у січні Беляночка забилася в кут і ні на що не реагувала. Волонтер розуміла, що хвороба може забрати її в будь-який момент, але не здавалася: продовжувала лікувати майже мертве, холодне ні на що не реагуюче тільце. І сталося неймовірне – кішка пішла на поправку. А днями дівчина написала ще про одне диво. Незважаючи на старість і хвороби, Беляночку вирішили взяти до себе додому. І не куди-небудь, а в Польщу!

– Вона не молода і позитивна на лейкоз. І, можливо, проживе недовго, але за всі її страждання і поневіряння їй нарешті посміхнулося щастя. У старості посміхнулося, і знову ж таки не без допомоги добрих людей!- написала Олеся. – Її усиновили в Польші і дали символічне ім'я Шансу. Її нова мама хотіла подарувати самій нещасній тварині щасливу старість, і я дуже вдячна цій дівчині.

У білої, пухнастої красуні, важко розпізнати нещасну тварину, якою була Беляночка ще півроку тому. Ось вже дійсно гідна "пенсія", про яку можна було тільки мріяти.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *