Пес влаштував справжню “брудну вечірку” на світлому дивані, поки господарі були зайняті

Найбільший страх господаря будь-якого собаки — величезна калюжа, в яку буквально залітає пес. Однак є дещо гірше, коли тварина повертається додому після цієї калюжі, інформує Ukr.Media.

Нещодавно подружня пара в Австралії зазнала шоку після завершення своїх робочих онлайн-зустрічей, які тривали весь день. Подружжя виявило, що поки вони були дуже зайняті, їхній золотистий ретривер влаштував брудну "вечірку" на дивані. Однак, собака зовсім не веселився, він просто "влаштувався зручніше".

Що ж сталося?

Блогери з TikTok поділилися відео, на якому їхній собака Віллоу майже завершив свій епічний брудний "макіяж" дивана. Господиня пса була абсолютно приголомшена, спостерігаючи за Віллоу. У ролику вона недовірливо запитує: "Як він міг так забруднитися, що сліди є по всьому дивану?".

Відео з брудним безладом швидко стало вірусним. Багато глядачів не могли не захопитися тим, наскільки ретельно Віллоу забруднив диван від одного кінця до іншого. Інші задавалися питанням, чи не було відео постановочним. Вони запитували, чому власники Віллоу дивляться на це неподобство і нічого не роблять. Однак багато господарів собак стали на захист. Один глядач написав: "По правді кажучи, ці 20 секунд зйомок насправді не мають значення".

У відповідь на негативні коментарі блогери також показали пізніше, як вони чистять диван, намагаючись повернути його до первісного вигляду. Дівчина написала: "Коли-небудь чули приказку "завжди стає гірше, перш ніж стає краще"? Що ж, сьогодні ми це пережили! Завдяки Віллоу, нашому золотистому ретриверу, наш диван перетворився на брудне місиво. Але з невеликою кількістю засобів і ганчірок ми впоралися з безладом. І вгадайте, що? Стало чистіше, ніж коли ми починали".

На жаль, але зрозуміти, де саме забруднився Віллоу і куди дивилися його господарі, неможливо. Ймовірно, собака занудьгував, поки його господарі працювали, вийшов у двір і викопав пристойну яму… а потім просто вирішив відпочити на теплому дивані! А чому б і ні, адже після трудових буднів його власники роблять те саме — сідають на затишний диван.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *