4 вправи, які допоможуть підтягнути груди

Майже всі жінки мріють про великі та гарні груди. Але ніщо, крім пластичної операції або істотного набору ваги, не може реально збільшити розмір грудей — така правда життя, інформує Ukr.Media.

Щоб зробити це хоча б візуально, щорічно на бюстгальтери жінки у всьому світі витрачають величезні суми. Але Push-up підіймає бюст і робить його більш привабливим для любителів розмірів побільше, лише тимчасово. Але не будете ж ви і спати в бюстгальтері, щоб виглядати сексуально цілодобово. Так, фізичні вправи — це набагато складніше, ніж купити бюстгальтер в інтернет-магазині у два кліка. Але такі "вкладення" обов'язково окупляться.

Будемо чесними цей комплекс вправ, не перетворить вашу чашку з А в D, але хіба вас не приваблює перспектива і в 40, і в 50, і після третіх пологів ходити з підтягнутими і красивими грудьми без всяких хитрувань і фокусів з одягом?

Силове тренування складається всього з 4 вправ, які роблять акцент на підкачувані рук, адже самі груди, що складаються з жирової тканини, не можна підкачати.

І найголовніше: тренуватися можна і не відвідуючи спортзал.

Для початку купіть гантелі — точну вагу ми вам не можемо вказати, оскільки не знаємо, наскільки добре у вас натреновані руки. Тут ви повинні вирішити самі. Краще не замовляти через інтернет, краще прийти в спеціалізований магазин і все спробувати самому.

Коли гантелі куплені, можна приступати до наступних вправ.

Жим лежачи з гантелями

Звичайно, в ідеалі у вас повинна бути спеціальна тренувальна лавка, але ми прекрасно розуміємо, що це задоволення не з дешевих, тому пропонуємо розташуватися на підлозі. Зігніть ноги в колінах, наскільки вам зручно (те ж саме зробити в 3 і 4 вправах).

Візьміть гантелі і підіймайте їх рівно вгору, а потім повертайтеся у вихідне положення, лікті потрібно максимально розводити в сторони. При цьому тильна сторона долоні повинна "дивитися" вам в обличчя. Повторіть вправу 10 разів і без перерви приступайте до наступної.

Віджимання

Push-up — наш рятівний вид ліфчика — буквально перекладається як "віджимання". Не всі відразу можуть повноцінно віджатися, тому без докорів совісті починайте вправу стоячи на колінах.

Якщо ви будете постійно виконувати цей комплекс, то скоро зможете віджиматися з класичної стійки, головне, щоб попа не провисала і не випирала вгору. Спочатку зробіть 10 віджимань на широкому хваті, а потім розташуйте руки вздовж тіла і повторіть ще 10 разів. І дайте собі півтори хвилини відпочинку.

Повторіть знову першу і другу вправу по одному колу. І відпочиньте ще півтори хвилини.

Жим лежачи з гантелями під нахилом

Сядьте на регульовану лавку, поставте невеликий нахил і помістіть ноги на підлогу. Не переживайте, якщо такої лави у вас немає. Тренери стверджують, що компроміс у вигляді стільця — цілком доречний. Головне, розташуватися на ньому під нахилом 45 градусів до спинки і широко розвести ноги. І в такій позиції повторюйте перше вправу 10 разів.

Але в даному випадку потрібно ще й затримувати гантелі на 5-10 секунд в повітрі на витягнутих руках.

"Політ"

Ляжте на спину. Коліна зігніть. Розведіть руки з гантелями перпендикулярно корпусу і повільно з'єднуйте їх над головою. Допускається злегка згинати руки, коли ви повертаєте їх на підлогу. Варіативність підйому гантелей дасть вам можливість підкачати різні групи м'язів. Вправу повторити 10 разів, відпочиваємо 90 секунд і знову повторюємо 3 і 4 вправа.

Тренування потрібно повторювати два рази в тиждень.

Виконуючи ці прості вправи, ви будете мати гарні і підтягнуті груди без всяких операцій і бюстгальтерів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *