4 улюблені тренажери всіх дівчат, які приносять тільки шкоду

Заняття в тренажерному залі зараз вважаються найбільш "правильним" способом худнути і підтримувати себе в ідеальній спортивній формі. Фанатки ЗСЖ просто жити не можуть без тренувань. Тренажерний зал стає для них другою домівкою. Однак, багато жінок не знають, що значна частина їх улюблених тренажерів приносить не користь, а шкоду, інформує Ukr.Media.

Жим ногами лежачи

Працюючи на цьому тренажері, жінка знаходиться в напівлежачому положенні. Її ноги закинуті вгору і впираються в рухому панель із вантажем. Завдання спортсменки — виштовхнути вантаж вгору максимальну кількість разів.

Безглуздість такої вправи в тому, що наші ноги і так достатньо накачані, аби щодня витримувати вагу всього нашого тіла. Виконуючи жим ногами лежачи, жінка максимально навантажує поперек. При цьому не задіюються стабілізуючі м'язи стегон і торсу, що підвищує ризик заробити міжхребцеву грижу.

Вертикальний блок із заведенням рук з вантажем за голову

Така вправа дає занадто велике навантаження на капсули плечових суглобів. Для тіла це — неприродне положення. При максимальних навантаженнях можна створити собі велику проблему: викликати розрив м'язів плечового пояса і виїхати із спортзалу прямо в лікарню.

Досвідчені тренери радять замінити заняття на цьому тренажері звичайними підтягуваннями. У крайньому разі можна працювати з вертикальним блоком, але руки при цьому тримати перед собою, а не заводити назад за голову.

Розгинання ніг

Цей тренажер дуже люблять новачки, оскільки їм здається, що займатися на ньому просто і безпечно. Просто сів на лавку, підвів щиколотки під кріплення і качаєш квадрицепси.

Однак, на ділі не все йде так вже райдужно. Максимальна вага під час роботи на тренажері падає на щиколотки, але "витягують" її коліна. Це призводить до передчасного зносу колінних суглобів. Тому наполегливі тренування для поліпшення рельєфу стегон можуть, зрештою, привести до інвалідності.

Зведення / розведення ніг

Вправи на зведення / розведення люблять жінки з нещасливими "вушками" з боків стегон. Однак, фахівці вважають, що заняття на цьому тренажері дуже шкідливі. Вони дають надмірне і абсолютно не потрібне навантаження на сухожилля, що з'єднують м'язи ніг.

Робота в такому режимі може привести до зміщення колінного суглоба. Це дуже боляче, а ще доведеться довго і важко лікуватися. Чи варті красиві стегна такого ризику? Крім того, заняття на даному тренажері можна замінити звичайними присіданнями на одній нозі. Воно набагато природніше і дає навантаження на ті групи м'язів, якими ми реально користуємося.

У гонитві за красивими формами дівчатам не слід забувати: їх організм набагато більш крихкий, ніж чоловічий. Мірятися силами з хлопцями в спортзалі просто нерозумно. Особливо, коли йдеться про тренажери, заняття на яких можуть нашкодити здоров'ю.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *