40 річна жінка яка скинула 44 кг поділилася секретами схуднення

40-річна британка, що важила 136 кілограмів, мріяла схуднути до свого весілля, і щоб домогтися виконання мрії вона спеціально купила сукню невеликого розміру, в яку не могла влізти, інформує Ukr.Media.

За півтора року, що минули після заручин Рейчел Сідолл зі своїм нареченим їй вдалося скинути майже 44 кілограми. Примірявши весільну сукню за три тижні до весілля, британка з радістю переконалася — її мрія про схуднення збулася.

Ділячись тим, як вона скидала вагу, Сідолл повідомила, що їй довелося різко поміняти харчові звички. Зокрема, жінка відмовилася від майонезу, який вона обожнювала і додавала в найрізноманітніші страви. Крім цього, сказала британка, якщо їй хочеться перекусити чимось між прийманнями їжі, то вона використовує для цього тільки фрукти. Крім того, чотири-п'ять разів на тиждень Рейчел Сідолл відвідувала басейн.

Як підсумок схуднення, у жінки зникли симптоми втоми і задишки, а разом з ними і прояви внутрішньочерепної гіпертензії.

"Я не голодувала і не дотримувалася дієт. Просто стала харчуватися краще — перестала постійно їсти майонез, а ще майже повністю перестала готувати на олії", — розповіла наречена, яка успішно схудла.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *