Чарівна сила розтяжки: чому варто робити розтяжку ніг вранці

Гнучкість — це молодість. Недарма йоги завжди так кажуть своїм підопічним, інформує Ukr.Media.

Чим старше ви стаєте, тим більше ваші сухожилля втрачають свою еластичність, а амплітуда рухів значно зменшується.

Проте щоденні вправи можуть кардинально змінити цю ситуацію. До того ж така ранкова зарядка відмінно знімає всю сонливість і млявість!

Чому треба робити розтяжку вранці?

  • Розтяжка добре розганяє кров і знімає нічні спазми. Також вона поліпшує циркуляції кисню у всіх м'язових тканинах, органах і системах;
  • Розтягуючи певну частину тіла ви покращуєте працездатність вашого мозку і підвищуєте концентрацію. Крім того розтяжка стимулює вироблення ендорфінів, що у свою чергу допомагає боротися зі стресом і занепокоєнням;
  • Коли ви розтягуєте м'язи, то не просто допомагаєте своєму організму прокинутися, але і відновлюєш кровообіг. Річ у тім, що після сну збільшується кількість рідини навколо дисків і ви можеш відчувати значний дискомфорт.

Ось декілька швидких, але дуже ефективних видів розтяжки, яким бажано приділяти хоча б 5-6 хвилин одразу після сну.

Розтяжка головою вниз

Для цієї розтяжки потрібна деяка підготовка, але з часом ви зможете виконувати її повноцінно.

Для того, щоб її виконати вам необхідно стати прямо, ноги на ширині плечей. Після цього почати повільно тягнуться руками до підлоги, поступово округляючи спину. Ваша мета — торкнутися руками підлоги.

Швидше за все ви не зможете зробити це з першого разу, проте з кожним днем ви зможете нагинатися все нижче і нижче. Ранкова зарядка для жінок після 50 обов'язково повинна включати в себе цю вправу. Воно розтягує м'язи задньої поверхні стегна і добре тренує спину.

Стретчинг спини та ніг

Щоб виконати цю розтяжку сядьте на підлогу і витягніть ноги вперед. У цій вправі ваша мета — обхопити свої ступні руками. Ні в якому разі не просіть когось допомогти вам. Найважливіше тут — не поспішати та робити все поступово. Лише при розміреному і неквапливому виконанні цієї вправи вона принесе справжню користь.

З однією ногою вгорі

Для виконання цієї вправи обіприся лівою рукою об підлогу і підійми праву ногу вгору, притримуючи правою рукою.

Ця вправа відмінно розвиває відчуття рівноваги та допомагає підвищити концентрацію. Працездатність підвищиться на весь день!

Ці вправи не тільки відмінно розтягують м'язи спини та ніг, але і добре впливають на жіноче здоров'я. Це найкраща ранкова зарядка для жінок будь-якого віку.

Розтяжка може допомогти не тільки омолодити суглоби та зняти м'язову напругу, але також позбутися занепокоєння і підняти настрій. Саме тому її часто рекомендують офісним працівникам, які дуже багато часу проводять в сидячому положенні.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *